واریز مابه‌التفاوت ریالی سهمیه سوخت سرویس مدارس و آژانس‌ها تا ۱۰ دی

تهران - ایرنا - مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور گفت: ما به التفاوت ریالی سهمیه سوخت سرویس مدارس و آژانس‌هایی که اطلاعات ثبت شده آنها صحیح باشد تا 10 دی ماه واریز خواهد شد.

به گزارش روز یکشنبه اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور، مرتضی ضامنی افزود: سرویس‌های مدارسی که در قالب سامانه پایش ناوگان دانش آموزی «سپند» ساماندهی شده‌اند را به عنوان گروه جدیدی که سهمیه سوخت به آنها تعلق می‌گیرد، معرفی کردیم.

وی خاطر نشان کرد: بر این اساس، میزان میانگین پیمایش مسافت منزل تا مدرسه دانش آموزان احصاء شده و پس از تایید توسط شهرداری‌های مربوطه، سهمیه به خودروها تخصیص داده شده است.

ضامنی گفت: در این خصوص در کارگروه مربوطه پس از بررسی های لازم میزان سهمیه تعلق گرفته به سرویس مدارس تا سقف ۱۲۰ لیتر برای خودروهای تک سوز و تا سقف ۸۰ لیتر برای خودروهای دو گانه سوز سهمیه بنزین اختصاص می‌یابد.

وی تصریح کرد: آن دسته از رانندگان سرویس مدارس که تا ۲۰ آذر ماه اطلاعات خود را تکمیل کردند و از سوی شهرداری‌ها تایید شد و اطلاعات آنها صحیح است تا ۱۰ دی ماه ما به التفاوت ریالی سهمیه سوخت به حساب شبایی که در سامانه معرفی کردند توسط شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی واریز خواهد شد.

مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور در خصوص سهمیه آژانس‌ها نیز گفت: در خصوص آژانس‌ها و تاکسی تلفنی هم آن دسته از رانندگان که تا ۱۵ آذر ماه اطلاعات آنها برای ما ارسال شده و اطلاعات آنها صحیح است نیز تا ۱۰ دی ماه ما به التفاوت ریالی سهمیه سوخت به حساب آنها واریز می‌شود.

ضامنی اعلام کرد: تا کنون اطلاعات ۸۸ هزار و ۷۵۳ راننده سرویس مدرسه ثبت شده و توسط شهرداری‌ها مورد تایید قرار گرفته است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 11
 • نظرات در صف انتشار: 42
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • سامان IR ۰۹:۳۸ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۹
  16 4
  به آژانس های تلفنی چه مقدار سهمیه تعلق میگیرد!؟؟؟؟
  • روح اله IR ۱۸:۴۸ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۰
   19 1
   سلام سهمیه سرویس مدارس برا ما که واریز نشده برا خیلی از دوستان هم واریز نشده دو ماهه با بنزین ازاد داریم سرویس جابجا میکنیم کی می خان واریز کنن؟؟؟؟
 • شهربانو صداقتی IR ۲۰:۳۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۰
  14 3
  یازده دی هم امد و خبری از سهمیه بنزین سرویس مدارس و ماواتفاوت نشد ایا این یک بازی با روح و روان ماست یا واقعیت دارد
 • IR ۲۱:۱۱ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۰
  17 2
  خدا وکیلی ما رو گرفتین.دیگه چیزی برا فروش ندارم کو پس سهمیه سرویس
 • IR ۲۱:۱۳ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۰
  14 0
  گرفتین مارو چی دیگه باید بفروشم برا بنزین کو پس سهمیه مدارس
 • الهام IR ۱۴:۳۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۴
  3 0
  بنزینی شارژ نشده ؛ما ب تفاوتی هم واریز نشده انتظار دردناکیه بجز خرج ماشین پول بنزین هم اضافه شده،مگه چقدر درآمد داره اینهمه هم باید استرس رو تحمل کنیم
 • مصطفی سربازی AU ۰۹:۳۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۷
  0 0
  اینجانب که در دی ماه ثبت نام کرده ام و اطلاعی نداشته ام که باید در سامانه تاکسی رانی ثبت نام کنم و فقط گفتن شماره حساب به مدارسی که سرویس دارم دادم و متاسفانه راهنمای نکردنن حالا نتیجه ثبت نام و سهمیه اینجانب چی می شود ممنونم
 • محمد رحیم معشوق US ۱۱:۴۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۷
  2 0
  من راننده اژانس هستم مابه التفاوت سوخت برای من واریز نشده سایت هم ویرایش نمیشه باید چکار کنیم
 • لیلی IR ۱۴:۳۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۷
  1 1
  تکلیف ماکه برامون واریز نشده چیه چقدر بنزین ازاد بزنیم ؟😔
 • سوگند IR ۱۱:۲۷ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۴
  0 0
  سلام پس چرا هنوز سهمیه بنزین ی برای من واریز نشده،حدود دو ماهی هست بنزین گرون شده،من هم یک راننده سرویس هستم،چند بار هم در سامانه سپند ثبت اطلاعات کردم،ولی هیچ پاسخی دریافت نکردم من تا کی باید بنزین لیتر ۳ هزار بزنم با یک ماشین بنزینی که دو گانه هم نیست،تو رو خدا مسئولین رسیدگی کنند
 • جواد عباسی IR ۲۰:۵۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۵
  5 2
  سلام تا کی باید صبر کرد با این قیمتهای کم سرویسها دلمون به سهمیه بنزین خوش بود که نمیدونم چی بگم از کجا باید دیگه بنزین زد امور مشترکین هم رفتم بازم هیچی توی جایگاه بنزین که کارت رو وارد میکنم پیام میده کارت نا معتبر می‌باشد اگه میتونید تو رو خدا راهنمایی کنید