۱ دی ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۰۹
کد خبرنگار: 1416
کد خبر: 83603538
۰ نفر

برچسب‌ها

تکمیل تصفیه‌خانه خلخال نیاز به توجه مسوولان دارد

اردبیل _ایرنا _ معاون طرح و توسعه شرکت و آب و فاضلاب شهری استان اردبیل گفت: برای اجرای ۲۵ کیلومتر باقیمانده از شبکه فاضلاب شهر خلخال نیاز به تامین اعتبارات ملی است و مسوولان باید برای گشایش ردیف اعتباری برای آن تلاش کنند.

علیرضا نعمت‌سلطانی روز یکشنبه در نشستی با فرماندار خلخال گفت: برای اجرای این پروژه ۸۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است و این در حالی است که اعتبارات تخصیص یافته برای اجرای آن از پارسال صفر بوده است.

وی با اشاه به پروژه‌های فاضلاب شهری در استان افزود: در حال حاضر ۵۴ کیلومتر از شبکه توسعه فاضلاب شهر اردبیل باقیمانده و ۴۰۰ میلیارد ریال  اعتبار برای اجرای خط انتقال دوم فاضلاب این شهر اختصاص یافته است.

وی اظهارداشت: این رقم طی چهار سال و هر سال به مبلغ ۱۰۰ میلیارد ریال در اختیار شرکت آب و فاضلاب شهری استان قرار خواهد گرفت.

او با اشاره به تصویب ماده ۵۶ طرح توسعه تصفیه‌خانه فاضلاب شهر اردبیل افزود: با توجه به اینکه ظرفیت فعلی تصفیه‌خانه فاضلاب شهر اردبیل برای تصفیه فاضلاب ۲۵۰ هزار نفر بوده ، فاضلاب بیش از ۴۵۰ هزار نفر وارد شبکه فاضلاب شهری می‌شود.

وی گفت: توجیه طرح توسعه تصفیه‌خانه و تصویب ماده ۵۶، اعتبار هزار و ۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار در اختیار این شرکت قرار خواهد گرفت تا توسعه مدول‌های دوم و سوم فاضلاب شهر اردبیل اجرا و با اجرای آن ظرفیت تصفیه‌خانه فاضلاب شهر اردبیل به ۵۵۰ هزار نفر افزایش خواهد یافت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =