معاون استاندار ایلام: جلب مشارکت حداکثری هدف همه مسوولان است

ایلام - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ایلام گفت: آنچه‌ ما در انتخابات پیش رو به عنوان یک رویکرد مهم به دنبال آن هستیم ایجاد مشارکت سیاسی بالا با حضور همه احزاب و جریان های سیاسی و مردم است.

محمد نوذری عصر شنبه در آیین تودیع و معارفه مدیران سابق و جدید ثبت اسناد و املاک استان ایلام اظهار داشت: استان ایلام در ۱۰ دوره گذشته با مشارکت بیش از ۷۵ درصد در انتخابات در کشور پیشگام بوده است.

وی افزود: با توجه به شرایط امروز کشور مشارکت حداکثری در انتخابات بسیار حائز اهمیت بوده و هدف همه مسوولان و برگزار کنندگان انتخابات این است که با فراهم کردن شرایط، انگیزه مردم برای حضور در انتخابات را افزایش دهند. 

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار ایلام اعتمادسازی را از وظایف محوری مجریان انتخابات برشمرد و یادآور شد: در همین راستا باید با ایجاد فضای مناسب و سالم برای اقشار مختلف مردم، گروه‌ها و احزاب سیاسی و داوطلبان، اعتماد همگانی را فراهم کرد.

نوذری در بخش دیگری از سخنان خود خدمتگذاری به مردم را یک توفیق بزرگ دانست و تاکید کرد: آنچه در ذهن مردم می ماند خدمت صادقانه است، بکوشیم اثر ماندگاری از خود بر جای گذاریم، رضایت مردم می تواند بهترین گواه عملکرد مثبت مسئولان باشد و رضایت مردم، رضایت خداوند است.

معاون استاندار ایلام افزود: اگر در ثبت اسناد و املاک از قوانین به روز و سیستم های نوین استفاده ‌کنیم می توان شاهد کاهش معضلات و مشکلات در امور پیشرو باشیم.

وی اضافه کرد: استفاده از سیستم فناوری های روز می تواند دقت کار را بالا برد و کاداستر یکی از کارهایی که می تواند دقت در کار را بسیار بالا ببرد.

در این آیین حمید حیدریان به عنوان مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان ایلام معرفی و از زحمات عبدالحمید مرادی تجلیل و تقدیر شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =