پیروزی دقایق پایانی بایرن مونیخ برابر وولفسبورگ

تهران-ایرنا- تیم بایرن مونیخ امشب کار دشواری برابر تیم سخت‌کوش وولسفبورگ داشت اما با گل‌های دقایق پایانی این تیم را شکست داده و سه امتیاز این دیدار را از آن خود کرد.

 شاگردان «هانس دیتر فلیک» در این دیدار که از هفته هفدهم در ورزشگاه «آلیانس آرنا» برگزار شد به دشواری و با گل‌های دقایق پایانی تیم وولفسبورگ را از پیش رو برداشته و سه امتیاز این دیدار خانگی را نزد خود نگاه داشتند.

«جاشوا زیرکزی» در دقیقه ۸۵ و «گنابری» ‌ در دقیقه ۸۹ برای تیم بایرن گلزنی کردند. بایرن مونیخ با کسب این پیروزی ۳۳ امتیازی شد و جایگاه سوم خود را در جدول رده بندی این رقابت‌ها مستحکم تر کرد. وولفسبورگ نیز با ۲۴ امتیاز اندوخته خود در جایگاه نهم جدول رده بندی این رقابت‌ها باقی ماند.

در دقیقه ۱۲ مهم ترین خطر جدی بایرن مونیخ روی دروازه وولفسبورگ بدست آمد و «کاستلس» سنگربان وولفسبورگ ضربه سر دیدنی «پرشیچ» را در آستانه ورود به دروازه دفع کرد و مانع از گلزنی این بازیکن شد.

در ادامه این رقابت دیدنی برای بازیکنان ۲  تیم بارها موقعیت‌هایی برای گلزنی فراهم شد اما این فرصت ها به علت بازی درخشان دروازه بانان یکی پس از دیگری از دست رفت.

در یکی از موقعیت‌ها ضربه سر «روبرت لواندوفسکی» در ۴۳ در آغوش دروازه‌بان حریف قرار گرفت تا آقای گل رقابت های بوندسلیگا در گلزنی ناکام بماند.

براساس آمار، باوارایی‌ها در ۷۱ درصد از زمان این دیدار مالکیت توپ و میدان را در اختیار داشتند. آنان تنها در نیمه نخست هفت بار کرنر زدند. این در حالی بود که بازیکنان وولفسبورگ ۲ بار موفق به زدن این ضربه شدند. همچنین شاگردان فلیک ۱۰ شوت مستقیم را روانه دروازه حریف کردند و عملکرد  آنان در این شاخص بسیار مطلوب بود.

جدال بازیکنان ۲ تیم برای تصاحب توپ


البته در این نیمه یک اتفاق مهم دیگر رخ داد و «مارتینز» به علت مصدومیت به ا جبار جای خود را به «جرمی بواتنگ» داد. نیمه دوم باز هم با حملات متعدد شاگردان فلیک آغاز شد و آنان چندین بار موقعیت گلزنی بدست آوردند اما همانند نیمه نخست در به ثمر رساندن گل ناکام بودند.

در حالیکه این دیدار در وقت‌های پایانی در جریان بود بازیکنان بایرن مونیخ ۲ بار موفق به گلزنی شدند  و این پیروزی را جشن گرفتند. بدین ترتیب نوار پیروزی‌های بایرن مونیخ پس از ۲ پیروزی متوالی برابر وردربرمن و فرایبورگ دنباله‌دار شد.

ترکیب بایرن مونیخ

مانوئل نویر، پاوارد، مارتینز، آلبا، ‌آلفونسو دیویس، جاشوا کیمش، توماس مولر، فیلیپ کوتینیو، گنابری، ‌پرشیج و روبرت لواندوفسکی

ترکیب وولفسبورگ

کوون کاستلس، مب ابو، تیس راند، بروکس، روسیلیون، ‌ جاشوا، ‌ اشلگر، ‌ آرنولد، ‌ استفن، ویکتور و فیلیکس کلاوس

در سایر دیدارهای همزمان این نتایج به دست آمد:

کلن یک – وردربرمن صفر

ماینتس صفر – بایرلورکوزن یک

لایپزیش ۳ – آگزبورگ یک

شالکه ۲ – فرایبورگ ۲

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =