جهانگیری بر ضرورت رسیدگی به وضعیت معیشتی خانواده دو برادر نوجوان کُرد تاکید کرد

تهران - ایرنا - معاون اول رییس جمهوری بر ضرورت رسیدگی به وضعیت معیشتی خانواده دو برادر نوجوان کُرد که در ارتفاعات «ته ته» کردستان گرفتار بهمن شدند و جان باختند، تاکید کرد.

به گزارش روز شنبه پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رییس جمهوری، اسحاق جهانگیری این حادثه تلخ را به خانواده زحمتکش و داغدار آنان و مردم شریف مریوان تسلیت گفت و از استاندار کردستان خواست سریعا برای رسیدگی به وضعیت معیشتی این خانواده نجیب اقدام کند و نتیجه را به اطلاع افکار عمومی برساند.
متن کامل پی نوشت معاون اول رییس جمهوری در حاشیه خبر مصاحبه یکی از خبرگزاری ها با پدر این دو نوجوان کُرد به این شرح است: مرگ جانگداز فرهاد و آزاد خسروی دو برادر نوجوان کُرد، ذهن همه مسئولان و وجدان عمومی جامعه را سخت مثاتر کرده است.
این حادثه تلخ را به خانواده زحمتکش و داغدار آنان و مردم شریف مریوان تسلیت می گویم و از استاندار محترم کردستان می خواهم سریعا برای رسیدگی به وضعیت معیشتی این خانواده نجیب اقدام کند و نتیجه را به اطلاع افکار عمومی برساند.

روز سه شنبه ۲۶ آذرماه تعدادی کوله‌بر راهی مرز می‌شوند. فرهاد ۱۴ ساله و آزاد ۱۷ ساله دو برادر مریوانی هم در جمع کولبران بودند که در راه برگشت از مرز این دو برادر گرفتار برف و بوران و سرمای استخوان‌سوز گردنه "ته‌ته" می‌شوند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =