تاج: همه ایران را مدعی اصلی می‌دانند

تهران- ایرنا- رییس فدراسیون فوتبال عصر امروز (شنبه) در دوحه با حضور در جمع اعضای تیم ملی فوتبال امید گفت: فدراسیون با وجود همه مشکلات مالی با تمام وجود از تیم امید حمایت کرد زیرا همه ایران را مدعی اصلی می‌دانند.

مهدی تاج در این نشست خطاب به بازیکنان تیم فوتبال امید ایران اظهار داشت: باید شاکر باشید که فرصت حضور در تیم فوتبال امید ایران را پیدا کرده‌اید و امروز نماینده یک ملت هستید. شما باید برای شادی دل مردم ایران با تمام وجود بجنگید و بدانید در چه موقعیت مهمی قرار دارید.

رییس فدراسیون فوتبال در ادامه افزود: پیروزی یا شکست در میدان ورزشی حاصل می‌شود اما مسئله مهم این است که با تمام وجود برای موفقیت و سربلندی کشور تلاش کنید. این تیم شایستگی موفقیت را دارد و من در صحبت‌هایی که با سایر روسای فدراسیون‌های آسیایی دارم، می‌بینم تا چه حد به قدرت و توان تیم ما باور دارند. در واقع همیشه ایران را مدعی اصلی می‌دانند.

تاج همچنین خاطرنشان کرد: فدراسیون با وجود همه مشکلات مالی با تمام وجود از تیم امید حمایت کرد و هرچه در توان داشتیم به کار گرفتیم. باز هم به تمام وظایف و مسوولیت‌های خودمان عمل می‌کنیم و تا آخرین لحظه حامی این تیم هستیم. تنها از شما یک انتظار داریم که از همه ظرفیت و توان خودتان استفاده کنید تا با کمک و راهنمایی کادر فنی بتوانید در این رویداد مهم پیروز باشید.

در پایان این جلسه صمیمی که با حضور ابراهیم شکوری سرپرست دبیرکلی، اکبر محمدی رییس کمیته جوانان و سعید دقیقی مشاور رییس فدراسیون برگزار شد، حمید استیلی با قدردانی از حمایت‌های مجموعه فدراسیون فوتبال گفت: من از طرف همه اعضای تیم از رییس فدراسیون فوتبال و سایر اعضا تشکر می‌کنم. این عزیزان در این مدت تمام تلاش خودشان را به کار گرفتند و با وجود مشکلات مالی که در کشور وجود دارد و همه محدودیت‌های فدراسیون فوتبال تا اینجا از تیمحمایت کردند و اطمینان دارم این حمایت‌ها همچنان ادامه خواهد داشت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =