استاندار قم ارتحال مادر سردار شهید جنابان را تسلیت گفت

قم – ایرنا – استاندار قم در پی ارتحال حاجیه خانم سعادتمند مادر شهید سرافراز سردار سید محمدابراهیم جنابان از دلاور مردان دوران دفاع مقدس با صدور پیامی ارتحال این مادر ایثارگر را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم ، در پیام بهرام سرمست خطاب به خانواده معظم شهید گرانقدر سید محمد ابراهیم جنابان آمده است: درگذشت اسوه واقعی صبر، ایثار و ایمان فقیده سعیده حاجیه خانم سعادتمند مادر شهید سرافراز سردار سید محمد ابراهیم جنابان از دلاور مردان دوران دفاع مقدس موجب تأسف و تأثر گردید.

پیام حاکیست: مادر مؤمنه و فداکاری که عزیزترین هستی خود را در دفاع از اسلام و انقلاب اسلامی فدا کردند و بی گمان کلمات و واژه ها قادر به ستودن صبر و بردباری این بانوی والا مقام نیست.

در ادامه این پیام آمده است: اینجانب  فقدان این مادر گرامی را تسلیت و تعزیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال رحمت واسعه و همجواری با فرزند شهیدشان برای آن مرحومه مغفوره و سلامتی و  اجر شکیبایی در برابر مصیبت وارده برای شما خانواده محترم و بازماندگان معزز مسألت دارم.

به گزارش ایرنا، شهید سید محمد ابراهیم جنابان در 22 مهر سال 1342 در قم متولد شد و پس از سال ها مجاهدت در جبهه های نبرد و وجود جراحت های فراوان در 10 تیر 1365 در منطقه مهران، ارتفاعات قلاویزان درعملیات کربلای یک، هنگامی که معاون فرمانده گردان امام سجاد(ع) بود به شهادت رسید و پیکر مطهرش در گلزار شهدای علی ابن جعفر(ع) قم به خاک سپرده شد.

مادر شهید سید محمد ابراهیم جنابان پیش از این در گفت و گو با ایرنا با اشاره به این که شهیدان با نثار جان خود به ما درس استقامت دادند، گفت: «اگر امروز می توانم با افتخار درباره فرزند شهیدم سخن بگویم به خاطر توصیه همیشگی او به صبر و استقامت است. یکی از توصیه های همیشگی این شهید تقید به احکام شرعی، صله رحم و رعایت حجاب توسط زنان درجامعه اسلامی بود».

خانم سعادتمند چهارشنبه شب هفته گذشته (27 آذرماه) بر اثر کهولت سن دارفانی را وداع گفت. خبرگزاری ایرنا ارتحال این مادر ایثارگر را به خانواده شهید جنابان تسلیت می گوید.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =