استاندار: فعالیت‌های ارزشمندی در تکمیل زیرساخت‌های ورزشی فارس انجام شده است

شیراز-ایرنا- استاندار فارس گفت: ورزش این استان در دولت تدبیر و امید، عملکرد بسیار خوبی داشته و فعالیت‌های ارزشمندی در تکمیل زیرساخت‌های ورزشی در فارس انجام شده است.

عنایت الله رحیمی، شنبه در دیدار با معاون حقوقی، امور مجلس و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان، اظهار داشت: برقراری توازن در ایجاد امکانات ورزشی که یکی از مباحث ضروری است از جمله اهداف دولت است و تکمیل طرح‌های ورزشی موجود به ایجاد این توازن کمک می‌کند و همچنین بخش مهمی از کمبودها در حوزه ورزش نیز جبران می‌شود.

وی ادامه داد: قسمت زیادی از اعتبارات عمرانی فارس در این بخش هزینه شده اما همچنان شاهد یک عقب ماندگی تاریخی در این بخش هستیم.
 

 سالن ۶ هزار نفره شیراز از پروژه‌های ماندگار دولت تدبیر و امید است

معاون حقوقی، امور مجلس و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان نیز در این دیدار با اشاره به اینکه رویکرد ویژه استاندار فارس، عامل مهم توسعه ورزش در این استان است، بیان داشت: افتتاح ۱۸۰ طرح ورزشی در سال 98 برای فارس پیش‌بینی شده که بخشی از آن به بهره‌برداری رسیده و ۷۴ پروژه دیگر هم در سفر رییس جمهوری به شیراز افتتاح خواهد شد.

جمشید تقی زاده افزود: سالن ورزشی ۶ هزار نفره شیراز از پروژه‌های ماندگار دولت تدبیر و امید است و می‌کوشیم با رفع برخی موانع و تکمیل این سالن، آن را در فهرست طرح‌های قابل افتتاح در سفر رییس جمهوری به شیراز قرار دهیم.

وی ادامه داد: استان فارس یکی از پایگاه‌های مهم ورزش کشور در حوزه قهرمانی و همگانی است و به سبب وجود چنین فضایی در این استان، خیالمان از فارس راحت است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha