مجتمع عصرطلایی همدان یک هزار و ۸۰۰ شغل ایجاد می‌کند

همدان- ایرنا- رییس کمیسیون گردشگری و سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر همدان گفت: بهره‌برداری از مجتمع چندکاربردی عصرطلایی همدان یک هزار و ۸۰۰ شغل ایجاد می‌کند.

حسین قراباغی روز شنبه در نشست کمیسیون سرمایه گذاری شورای شهر همدان با بیان اینکه شرایط باید برای سرمایه‌گذار در تکمیل این طرح بزرگ از سوی مسوولان فراهم شود اظهار داشت: روند تکمیلی این مجتمع از سوی سرمایه‌گذار به خوبی انجام شده و علاوه بر رونق گردشگری، اشتغال پرشمار را ایجاد می‌کند.

وی افزود: برای اتمام این مجتمع هیچ گونه مانعی در حوزه شهرداری وجود ندارد اما انتظار داریم سایر دستگاه های اجرایی نیز با حمایت های جدی، شرایط را برای بهره برداری هرچه سریعتر آن مهیا کنند چراکه عواید بسیاری را برای شهر همدان خواهد داشت.

قراباغی بیان کرد: مجموعه گردشگری، تجاری، اداری، اقامتی و تفریحی عصر طلایی هگمتانه شامل مجموعه ۲.۵ هکتاری، پارک ملل و مجموعه ۶ هکتاری است و از لحاظ فناوری و مدرن بودن در غرب کشور بی نظیر است.

این عضو شورای اسلامی شهر همدان با تاکید بر روان سازی مراحل اخذ مجوز برای سرمایه گذاران از سوی مدیریت شهری، خاطرنشان کرد: انتظار می ‌رود شهرداری در راستای توسعه شهر، تمامی امور شهری به ‌ویژه گردشگری و سرمایه‌ گذاری را با کمی انعطاف و ملایمت، منطبق با ضوابط و مقررات پیش ببرد.

وی افزود: تعدادی از طرح های سرمایه گذاری در شهرداری همدان با وجود تمام تلاش‌ های این حوزه، روی زمین مانده است که همت و پیگیری بیشتری را می‌طلبد.

قراباغی یادآور شد: سازمان سرمایه‌ گذاری شهرداری باید تمامی مشکلات حوزه سرمایه ‌گذاری را احصا کند تا موانع موجود هرچه سریع‌ تر در نشستی با حضور معاونان استاندار همدان حل و فصل شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =