پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه صنعت فرودگاهی برپا می‌شود

تهران- ایرنا- پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در پنجمین نمایشگاه بین‌المللی فرودگاهی، هواپیما، پرواز صنایع و تجهیزات وابسته، ۱۴ تا ۱۷ دی ماه امسال با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برپا می‌شود.

به گزارش صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، در پنجمین نمایشگاه بین‌المللی فرودگاه، هواپیما، پرواز صنایع و تجهیزات وابسته که در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا می‌شود، شرکت‌های دانش‌بنیان صنعتی داخلی و بین‌المللی آخرین محصولات، دستاوردها و همچنین  قابلیت‌های فنی و نوآوری‌های خود را در حوزه صنایع مرتبط با پرواز و فرودگاهی به بازدیدکنندگان عرضه می‌کنند و از تعامل با دست‌اندرکاران صنعت و فرصت‌های موجود بهره می‌گیرند.

آخرین مهلت ثبت درخواست برای حضور در پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در این نمایشگاه تا پایان امروز، ۳۰ آذر ماه اعلام شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت‌نام به نشانی اینترنتی www.karizetemad.ir/airport مراجعه و یا با شماره تلفن ۰۲۱۷۷۲۴۰۵۷۶ یا ۰۹۱۲۰۳۹۸۱۶۸ تماس بگیرند.

شرکت‌های متقاضی برای حضور در پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در پنجمین نمایشگاه بین‌المللی فرودگاه، هواپیما، پرواز صنایع و تجهیزات وابسته از تخفیف ۹۰ درصدی صندوق نوآوری و شکوفایی در تامین هزینه‌های مربوط به حضور در نمایشگاه برخوردار می‌شوند.

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha