معاینه تخصصی یزدانی و کریمی انجام شد

تهران- ایرنا- بعد از ظهر امروز حسن یزدانی و علیرضا کریمی کشتی‌گیران عنوان‌دار کشورمان مورد معاینه فوق تخصص زانو قرار گرفتند.

بعد از ظهر امروز و با حضور علیرضا دبیر رییس فدراسیون، غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد و دکتر مهرشاد پورسعید رییس کمیته پزشکی فدراسیون کشتی، روند درمانی حسن یزدانی و علیرضا کریمی دو آزادکار عنوان‌دار کشورمان که از ناحیه زانو دچار آسیب دیدگی شده‌اند، پیگیری شد.

دکتر پورسعید در این باره گفت: دو کشتی گیر قهرمان کشورمان، توسط دکتر کیهانی فوق تخصص جراحی زانو مورد معاینه قرار گرفتند که مقرر شد در مورد علیرضا کریمی پس از انجام ام آر آی نظر قطعی داده شود و قرار است امروز بعد از ظهر ام آر آی گرفته شود.
در مورد حسن یزدانی نیز با توجه به اینکه مصدومیت وی کهنه بوده و چندین سال گریبانگیر این قهرمان ملی کشورمان بود، تصمیم گرفته شد که عمل جراحی از طریق آرتروسکوپی انجام شود و انشاالله پس از یک دوره کوتاه درمانی و کسب بهبودی کامل، این قهرمان گرانقدر کشتی کشورمان به میادین باز می گردد.
پورسعید در پایان خاطرنشان کرد: تمام روند درمانی این دو قهرمان ارزشمند کشورمان تا بهبودی کامل، توسط فدراسیون کشتی پیگیری و انجام خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =