رقابت های فوتسال کارکنان کهگیلویه و بویراحمد با شناخت برترین ها پایان یافت

یاسوج- ایرنا- مسؤول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: رقابت های فوتسال کارکنان مرد رده سنی بزرگسالان این استان امروز شنبه با شناخت تیم های برتر در شهر دوگنبدان مرکز شهرستان گچساران به پایان رسید.

آرمان حاتمی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این دوره از رقابت ها به مدت سه روز و از ۲۸ تا ۳۰ آذرماه ۱۳۹۸ برگزار شد.

وی افزود: ۱۲ تیم از شهرستان های بویراحمد، گچساران، باشت، کهگیلویه، چرام و بهمئی در این رقابت ها حضور داشته و به مصاف یکدیگر رفتند.

مسؤول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: تیم های شرکت کننده در این رقابت ها در سه گروه چهار تیمی تقسیم بندی شده بودند. 

حاتمی عنوان کرد: تیم اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد قهرمان شد و تیم شبکه بهداشت گچساران نیز عنوان نایب قهرمانی را کسب کرد.

وی ابراز داشت: در دیدار پایانی این رقابت ها تیم اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد با نتیجه سه بر یک تیم شبکه بهداشت گچساران را شکست داد و برای دومین سال پیایی عنوان قهرمانی را تصاحب کرد.

حاتمی گفت: تیم قهرمان این رقابت ها به عنوان نماینده کهگیلویه و بویراحمد در مسابقات فوتسال کارکنان مرد رده سنی بزرگسالان قهرمانی کشور حضور می یابد.

وی اظهار داشت: مهمترین هدف برگزاری این رقابت ها ایجاد شور، نشاط و شادابی هر چه بیشتر بین کارکنان دستگاه های اجرایی و قشرهای مختلف مردم کهگیلویه و بویراحمد بوده است.

حاتمی افزود: تیم های قهرمان و نایب قهرمان این رقابت ها لوح و جام قهرمانی دریافت کردند و جام اخلاق نیز به تیم بسیج شرکت نفت و گاز گچساران اهدا شد.

افزون بر ۵۰ هزار ورزشکار ساماندهی شده مرد و زن در رشته های مختلف در کهگیلویه و بویراحمد فعالیت می کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =