محموله قاچاق ۵ میلیارد ریالی در جاده ارتباطی یاسوج به اصفهان کشف شد

یاسوج- ایرنا- فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: یک محموله قاچاق به ارزش پنج میلیارد ریال از یک دستگاه کامیون در جاده ارتباطی یاسوج به اصفهان کشف و ضبط شد.

سردار مهدی انصاری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر انتقال محموله ای قاچاق از یک دستگاه کامیون در جاده ارتباطی یاسوج به اصفهان مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان با هماهنگی مقام قضایی ایست و بازرسی دایر کردند.

وی افزود: مأموران، خودروی حامل کالا های قاچاق را توقیف و در بازرسی از این خودرو پنج هزار و ۸۴۲ عدد لوازم جانبی شبکه رایانه ای فاقد اسناد گمرکی کشف کردند.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد یان کرد: کارشناسان ارزش کالاهای کشف شده را پنج میلیارد ریال اعلام کرده اند و هم اینک کالاهای کشف شده به اداره گمرک استان تحویل داده شد.

انصاری عنوان کرد: راننده متخلف به مرجع قضائی معرفی و کامیون حامل کالای قاچاق نیز به پارکینگ منتقل شد.

وی به شهروندان توصیه کرد که درصورت مشاهده هر گونه فعالیت غیرمجاز و قاچاق توسط افراد سودجو، موضوع را در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری متخلفان اقدام شود.

کهگیلویه و بویراحمد از جمله استان‌های کشور است که در مسیر انتقال کالای قاچاق از بندرهای جنوبی کشور به مناطق مرکزی و تهران قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =