اردوگاه دانش‌آموزی ۱۰ هکتاری در پارس‌آباد تاسیس می‌شود

اردبیل - ایرنا - سرپرست فرمانداری پارس‌آباد مغان از انتخاب محل مناسب برای تاسیس اردوگاه دانش‌آموزی ۱۰ هکتاری در این شهرستان مرزی خبر داد.

عدالت حاجی‌پور روز شنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش افزود: اردوگاه دانش آموزی یکی از موضوعات مهم آموزش و پرورش در این شهرستان است که با همکاری دستگاه‌ها و متولیان تلاش‌گر محقق شد و در جریان سفر رییس‌جمهوری به استان اردبیل تجهیز و آماده بهره‌برداری خواهد شد.

او اظهارداشت: تاسیس مدرسه توانبخشی یکی دیگر از نیازمندی‌های این شهرستان است که در شرف تاسیس است و بررسی‌های لازم در این زمینه در حال اجراست و برای اولین بار در استان اردبیل خواهد بود که مشابه آن تنها یک مورد در استان آذربایجان شرقی وجود دارد.

وی گفت: مدیریت آموزش و پرورشی همچون شهرستان پارس‌آباد بسیار مشکل است زیرا جمعیت دانش‌آموزی این شهرستان برابر با جمعیت برخی از شهرهای کشور است که کار بسیار دشوار و مدیریتی منسجم طلب می‌کند.

سرپرست فرمانداری شهرستان پارس‌آباد همچنین افزود: شهرها و روستای حاشیه شهرستان که راه ارتباطی آن مخروبه و غیرقابل استفاده هستند باید هر چه سریع‌تر بازسازی و تعریض شوند تا عبور و مرور سرویس مدارس و دانش‌آموزان تسهیل شود.

پارس‌آباد مغان در شمال اردبیل و در جوار جمهوری آذربایجان قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =