رویش های معنوی در لرستان بسیار امیدوارکننده است

خرم‌آباد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‎آباد گفت: به لطف خدا رویش های معنوی در استان بسیار امیدوارکننده است اما باید این نیروها یکدیگر را پیدا کرده و با هم تعامل دائمی داشته باشند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین سیداحمدرضا شاهرخی روز شنبه در دیدار جمعی از نمایندگان تشکلهای دانشجویی و فارغ التحصیللان لرستان اظهارداشت: افق انقلاب بسیار روشن است لذا باید با برنامه ریزی، تفکر و اجرای درست به اهداف دست یافت.
وی ادامه داد: آنچه میتواند این مسیر مهم و البته دشوار را سهل کند ذخیره ایمانی است که در درون انسان وجود دارد این ذخیره باید بگونه ای وجود داشته، که در تندباد حوادث همراه انسان است.

وی عامل دیگر را مسئله روشنگری دانست و بیان کرد: اگر یاران پیامبر(ص) را ارج مینهیم به خاطر ایمان، بصیرت و ولایتمداری آنها بود و البته اصل و اساس هم این است. 
نماینده ولی فقیه در لرستان اظهار داشت: برخی از مسوولان ذخایر معنویشان بعد از تصدی مسوولیت چندان طول نمی کشد.
وی به راه های حل مشکلات مختلف استان اشاره کرد و گفت: این مسائل باید در زمان مناسب توسط کارگروهها، ریشه یابی و راههای پیشگیری آنها بررسی شود، مثلا بذر گیاهی که باید در فصل پاییز کشت شود را نمیتوان در زمستان کاشت. 
حجت الاسلام و المسلمین شاهرخی افزود: البته این به تنهایی کافی نیست و نیاز به مشارکت و اراده همگانی دارد. 
وی اظهار داشت: تشکلهای مختلف استان با همکاری و همدلی باید به چشمه جوشانی تبدیل شوند که خروشان به سمت نماز جمعه می آیند، در این حال است که درهای رحمت الهی گشوده میشود و در طول سالیان به نتیجه مطلوب خواهد رسید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =