۶۳۰ میلیارد ریال طرح در برق تبریز آماده‌ بهره‌برداری است

تبریز- ایرنا- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: ۶۳۰ میلیارد ریال طرح در برق تبریز در قالب طرح پویش "الف_ ب_ ایران" آماده‌ بهره‌برداری است.

عادل کاظمی روز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این پویش یکی از مولفه‌های اصلی برنامه‌ وزارت نیروی دولت دوازدهم در مدیریت توامان عرضه و تقاضا در بخش آب و انرژی است و موفقیت این پویش، مستلزم یک ارتباط سازمان‌یافته با مصرف‌کنندگان و مردم است.

وی بیان کرد: شرکت توزیع نیروی برق تبریز در بخش «اصلاح روشنایی معابر» طرح هایی به ارزش تقریبی ۱۲ میلیارد ریال، در بخش «اصلاح و بهسازی» طرح هایی به ارزش تقریبی ۱۱۸ میلیارد ریال و در بخش «ایجاد قدرت مانور» دارای طرح هایی به ارزش تقریبی ۲۹ میلیارد ریال را قابل افتتاح و در حال بهره‌برداری دارد.

وی اعلام کرد: این شرکت همچنین طرح هایی در زمینه‌  «توسعه‌ی روشنایی معابر» به ارزش بیش از ۱۶ میلیارد ریال، در زمینه‌ «توسعه‌ فیدر» به ارزش بیش از ۶ میلیارد ریال و در زمینه‌  «توسعه و ساخت» به ارزش تقریبی ۲۵۰میلیارد ریال قابل افتتاح و در حال بهره‌برداری دارد.

کاظمی ادامه داد: در زمینه‌ «کاهش تلفات» نیز طرح‌هایی به ارزش بیش از ۱۹ میلیارد ریال و در زمینه‌ «نیرورسانی» نیز به ارزش بیش از ۱۸۰ میلیارد ریال طرح، آماده‌ بهره‌برداری می‌باشند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: امیدواریم با اجرای برنامه‌ پویش و بهره‌برداری و افتتاح این طرح ها، در عرصه خدمات زیربنایی برق، زمینه‌ساز پیشرفت و پیشران تمامی بخش‌های اقتصادی تبریز و کشور باشیم.

به گزارش ایرنا، در شهرستان بیش از  ۱.۸ میلیون نفری تبریز افزون بر ۶۰۰ هزار مشترک برق وجود دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =