مصاف کیانوش رستمی با ایلن ایلیا و فارس الباخ

تهران- ایرنا- ملی‌پوشان دسته ۹۶ کیلوگرم ایران در رشته وزنه‌برداری، فردا (یکشنبه) در مسابقات قطر کاپ به مصاف حریفان خود می‌روند.

مسابقات قطر کاپ یکی از گزینشی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو به شمار می‌رود. پنج ورزشکار زن و مرد ایرانی در این رقابت‌ها حضور پیدا کردند تا در آخرین گزینشی ۶ ماهه نخست خود به روی تخته بروند. «علی‌ میری»، «سیدایوب موسوی» و «کیانوش رستمی» سه ملی‌پوش دسته ۹۶ کیلوگرم ایران هستند که باید در این تورنمنت وزنه‌ بزنند.

همچنین «سیده الهام حسینی» و «پریسا جهانفکریان»، ۲ وزنه‌بردار زن ایرانی هستند که فردا از ساعت ۱۰ به روی تخته خواهند رفت.

در دسته ۹۶ کیلوگرم «ابراهیم فارس‌الباخ» قطری با رکورد ورودی ۳۸۵ کیلوگرم در صدر قرار دارد. رستمی و «ایلن ایلیا» قزاق با ۲۸۰ کیلوگرم در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند. علی میری نیز با رکورد ورودی ۳۷۰ کیلوگرم در این دسته رکورد خواهد زد.

مسابقات دسته ۹۶ کیلوگرم فردا ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه به وقت ایران برگزار می شود.

ایوب موسوی نیز با رکورد ورودی ۳۷۰ کیلوگرم به قطر رفته است که مسابقه او دوشنبه ساعت ۱۰:۳۰ دقیقه به وقت ایران برگزار می‌شود. در این دسته «هریستوف» از بلغارستان با رکورد ۳۹۰ کیلوگرم در صدر قرار دارد.

بنا به اعلام فدراسیون جهانی، در دسته ۹۶ کیلوگرم رضا بیرالوند با ۳۴۰۱ امتیاز در رده نهم جهان قرار دارد و سید ایوب موسوی با ۲۶۷۹ امتیاز در رده بیست و سوم قرار گرفته است. کیانوش رستمی با ۱۷۸۴ امتیاز  پنجاه و چهارم است و سهراب مرادی با ۱۳۳۳ در جایگاه هفتاد و دوم قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =