تکمیل ۶ طرح ورزشی شیروان ۵۴ میلیارد ریال اعتبار می‌طلبد

بجنورد- ایرنا- سرپرست اداره ورزش و جوانان شیروان گفت: ۶ طرح ورزشی در این شهرستان خراسان شمالی، ۵۴ میلیارد ریال اعتبار می‌طلبد که که عملیات اجرایی برخی از آنها از سال ۸۹ آغاز شده است.

محمدرضا برغمدی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه اعتبارات فوق از محل ملی و استانی باید تامین شود، اظهار داشت: این طرح ها شامل خانه ژیمناستیک، سالن چند منظوره، گود باستانی، خانه جوان، استادیوم و گود کشتی است.

وی با بیان اینکه تاکنون برای طرح های فوق ۶۸ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است گفت: با تخصیص به موقع اعتبارات عملیات ساخت تعدادی از آنها امسال و سال آینده به پایان خواهد رسید.

برغمدی مجموع کل مساحت این طرح ها را، ۲۷ هزار و ۳۰۰ متر مربع عنوان کرد و افزود: ظرفیت تماشاچی  برای سه طرح، ۹ هزار و ۵۰۰ نفر است، همچنین خانه ژیمناستیک و سالن ورزشی چند منظوره به صورت تمرینی و خانه جوان شیروان اداری است.

سرپرست اداره ورزش و جوانان شیروان در خصوص سالن ورزشی سه هزار نفره شیروان گفت: این طرح چندین سال است که عملیات ساخت آن به دلیل نبود اعتبار متوقف شده است و امسال هم هیچ گونه اعتباری برای آن در نظر گرفته نشده است.

شهرستان شیروان دارای ۳۲ باب اماکن ورزشی و سه هزار و ۵۰۰ ورزشکار سازمان یافته است.

روزانه ۷ تا ۱۰ هزار نفر در رشته های مختلف از استخرها، سالن های ورزشی، توپی و انفرادی این شهرستان استفاده می کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =