استاندار خوزستان از مناطق بحرانی آبادان و خرمشهر دیدن کرد

آبادان - ایرنا - استاندار خوزستان روز شنبه با حضور در کوی قدس و ولیعصر(عج) آبادان و کوی بهروز خرمشهر از مناطق آبگرفته ناشی از باران شدید دوشنبه هفته گذشته دیدن کرد.

به گزارش ایرنا غلامرضا شریعتی در این بازدید روند خدمت رسانی به مردم و روند تخلیه آب بارندگی هفته گذشته را مورد بررسی قرار داد.

ساکنان منطقه ولیعصر(عج) آبادان پس از با خبر شدن از حضور استاندار خوزستان در این منطقه حضور یافته و با وی به گفت و گو پرداختند.

استاندار خوزستان در دیدار با مردم بر تخلیه سریع آب از منازل و مناطق مختلف آبادان و خرمشهر تاکید کرد و افزود:همه امکانات بر کمک‌رسانی و تخلیه سریع آب از مناطق مختلف بسیج شده است.

معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان نیز گفت: ۲۰ پمپ برای تخلیه سیلاب به وجود آمده برای روان‌سازی تردد در آبادان مشغول کار هستند.

سید زین العابدین موسوی افزود:تمام گروه‌های عملیاتی متولی در امر آب های سطحی و آبفا به صورت پیوسته در منطقه حضور دارند و با نظارت مستقیم مشغول کار هستند.

به گزارش ایرنا با گذشت پنج روز از بارندگی ، کوی ولیعصر(عج) آبادان همچنان دچار آبگرفتگی است.

در بارندگی اخیر  ۱۱۵میلیمتر بارندگی در شهرستان‌های آبادان و خرمشهر ثبت شد که باعث تعطیلی مدارس و ادارات این ۲ شهرستان در روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته گذشته شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =