دشمن بر جنگ نرم و فرهنگی تمرکز کرده است

بندرعباس - ایرنا -رییس عقیدتی سیاسی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت:دشمن برای به زانو درآوردن انقلاب اسلامی بر روی جنگ نرم و مقابله فرهنگی تمرکز کرده است.

حجت الاسلام محمد مظفری نژاد روز شنبه در آیین پایانی دومین جشنواره سراسری سرود کارکنان پایور این نیرو در بندرعباس اظهار داشت: هیچ دشمنی نمی‌تواند ملتی را که برای ایستادن بر روی پاهای خود عزم کرده با جنگ نظامی از پای درآورد و به همین دلیل دشمنان انقلاب اسلامی ابزار شبکه‌های اجتماعی و رسانه را بکار گرفته‌اند.

وی ادامه داد: دشمن بدین ترتیب توانسته بر روی برخی افراد اثر بگذارد که با مقایسه جوانان امروز، دوران دفاع مقدس و اندکی پس از آن دوران می‌توان به این نکته پی‌برد.

رییس عقیدتی سیاسی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهارداشت : برای مقابله با دشمن باید فعالیت‌های خود را افزون‌تر و متنوع‌تر کرده و از ابزار هنر به خصوص شعر و سرود بهره‌ گیریم، این‌ ۲ توان انتقال بالایی دارند و حتی می‌توانند موجب تهیج یک ارتش برای خلق حماسه‌‎های ماندگار و دمیده شدن روحیه حماسی در آن شوند.

مظفری نژاد، با اشاره به کنگره یک هزارو ۵۰۰ شهید استان هرمزگان ابراز داشت: اگر شهدا و فداکاری آنان نبود امنیت و آرامش کنونی برای برگزاری چنین برنامه‌هایی بدست نمی‌آمد.

وی اشاره کرد: باید با عمل به سیره و وصیت‌نامه شهدا و همچین برگزاری یادواره‌های شهیدان مسیر آنان را ادامه داده و مقام‌شان را گرامی داریم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =