استقلال در دام درام ناگهانی استرا؛ شفر همچنان در صف دریافت مطالبات ۷ ماه آخر

تهران- ایرنا- یک تارنمای آلمانی در بحبوحه کشمکش‌های باشگاه استقلال به منظور متقاعد کردن «آندره‌آ استراماچونی» برای بازگشت به استقلال، به نقل از «وینفرد شفر» مدعی شد که فیفا برای پرداخت مطالبات مرد آلمانی با آبی‌ها مکاتبه کرده است.

در گزارش تارنمای FAZ آلمان آمده است: آبی‌های تهران در چند سال اخیر حال و روز خوشی نداشته‌اند؛ حریف سنتی آنان یعنی پرسپولیس لیگ برتر ایران را سه بار پیاپی تصاحب کرده و استقلال همواره ناکام بوده و این اتفاق حتی زمانی که شفر هدایت این تیم را برعهده داشت، پابرجا بود.

مرد آلمانی که پیش از استراماچونی روی نیمکت آبی‌ها بود، در یکی از دیوانه کننده‌ترین شهرآوردهای جهان، یک بار پرسپولیس را شکست داده بود.

شفر سال اول جام حذفی را برای استقلال به ارمغان آورد و مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را نیز به سلامت پشت سر گذاشت. استقلال اما در یک چهارم حذف شد این در حالی بود که پرسپولیس بار دیگر پیشتاز لیگ برتر بود.

شفر برکنار شد و از آن پس مرد آلمانی که هم‌اکنون در بنی یاس امارات حرفه خود را دنبال می‌کند، در انتظار دریافت دستمزد هفت ماهه خود از استقلال بوده است.

علاوه بر این، به گفته شفر قرارداد وی با استقلال هنوز اعتبار داشته و فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا) در جریان مکاتب وی با باشگاه استقلال قرار دارد.

مرد ایتالیایی با خداحافظی شفر پا به تهران گذاشت. فصل جدید شروع شد و استقلال به یکباره شروع به ارائه فوتبال جذاب کرد که در نتیجه آنان را به صدر جدول رساند اما درام استراماچونی ناگهانی بود..

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =