رییس سازمان مدیریت بحران کشور از آبگرفتگی‌ها در شهرستان کارون بازدید کرد

اهواز - ایرنا - اسماعیل نجار، معاون وزیر و رییس سازمان مدیریت بحران کشور شنبه به منظور بازدید از نقاط دچار آبگرفتگی و زیرساخت‌های فاضلاب شهرستان کارون به این شهرستان رفت.

به گزارش ایرنا  رییس سازمان مدیریت بحران پس از اهواز به شهرستان کارون رفت و پس از حضور در فرمانداری این شهرستان، از نقاطی از شهر کوت عبدالله که  پس از باران روز دوشنبه هفته گذشته دچار آبگرفتگی شده بودند بازدید کرد.

بخش عمده آبگرفتگی در شهر کوت عبدالله کارون با کمک سازمان آب و برق خوزستان، شرکت ملی حفاری و دیگر دستگاههای متولی برطرف شده است اما همچنان مردم این شهر از تجمع فاضلاب در سطح خیابانهایشان ناراضی هستند.

نجار با حضور در میان اهالی کوت عبدالله آن ها را به صبر دعوت کرد و سپس از سازمان آب و برق خوزستان و فرمانداری شهرستان کارون خواست نسبت به ساماندهی زیرساخت فاضلاب این شهر سرعت عمل داشته باشند.

وی همچنین به خانوارهایی که در باران اخیر دچار خسارت شده اند اعلام کرد بسته لوازم خانگی برای آنها درنظر گرفته شده است.

رییس سازمان مدیریت بحران کشور سپس به کوی مشعلی این شهرستان رفت و از روند تخلیه آب معابر و خیابانهای این محله نیز بازدید کرد.

نجار، رییس سازمان مدیریت بحران کشور صبح شنبه  وارد اهواز شد و به همراه کیامرث حاجی زاده، مدیر کل مدیریت بحران خوزستان، بهنام مریدی، مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب اهواز و ابراهیم قنبری، رییس آتش‌نشانی اهواز  از شهرک دانشگاه اهواز و  کوی معین زاده بازدید کرد.

بر اساس گزارش ایرنا عصر روز دوشنبه هفته گذشته با بارش باران در خوزستان بیشتر مناطق خوزستان از جمله اهواز دچار آبگرفتگی شدند که با گذشت پنج روز همچنان برخی از مناطق این استان درگیر آبگرفتگی هستند.

در پی آبگرفتگی مناطق مختلف خوزستان و بر اساس تصمیم مدیریت بحران خوزستان مدارس چندین شهرستان این استان در سه روز کاری پایان هفته تعطیل، و ادارات شهرستان های اهواز، آبادان وکارون نیز روز سه شنبه گذشته تعطیل اعلام شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =