اعضای باند تجاوز به عنف در گلستان دستگیر شدند

گرگان - ایرنا - رییس دادگستری کل استان گلستان گفت: اعضای یک باند ۸ نفره تجاوز به عنف که در قالب مسافربر شخصی در گرگان دست به اقدامات و اعمال مجرمانه زده و از تمام رفتارهای خود فیلم تهیه می‌کردند، شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش روز شنبه روابط عمومی دادگستری گلستان، هادی هاشمیان اظهار داشت: اعضای این باند با استفاده از خودروی پراید با شیشه‌های دودی، دختران و زنان را به عنوان طعمه‌های خود انتخاب و پس از سوار کردن با تهدید سلاح سرد، آنها را به مخفیگاه خود در یکی از شهرهای اطراف گرگان برده و پس از اجرای نقشه‌های شوم خود برای جلوگیری از شکایت قربانیان، آن ها را به انتشار تصاویر و فیلم‌ در فضای مجازی تهدید می‌کردند.

رییس دادگستری کل گلستان ادامه داد: اولین شکایت از اعضای این باند مرداد ماه امسال به ثبت رسید که با افزایش تعداد شکایت‌ها، تحقیقات و شناسایی برای دستگیری اعضای این گروه در دستور کار قرار گرفت که در مدت زمان کوتاه، ۷ نفر از اعضای این باند دستگیر شده اما یک نفر از آنها همچنان متواری است.

وی اضافه کرد: رسیدگی به پرونده این افراد در شعبه ۲ کیفری یک گلستان توسط دو قاضی آغاز شد.

هاشمیان از افرادی که توسط افراد این باند و به این روش دچار مشکل شده‌اند خواست برای طرح شکایت به دادگستری کل گلستان مراجعه کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =