۳۰ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۴۸
کد خبرنگار: 1449
کد خبر: 83602434
۰ نفر

برچسب‌ها

فرماندار ملایر: تلاش دولت رفع مشکلات مردم است

همدان- ایرنا- معاون استاندار همدان و فرماندار ویژه ملایر گفت: تمام تلاش دولت برای رفع مشکلات اقتصادی و گذر از این گردنه سخت است که همراهی مردم می‌تواند در بهبود این شرایط کمک کننده باشد.

قدرت الله ولدی روز شنبه در جمع مردم روستای حسین آباد ناظم از توابع بخش سامن ملایر اظهار داشت: جنگ اقتصادی که دشمنان علیه مردم ایران به راه انداخته‌اند، با پایداری مردم، تبعیت از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و تلاش مسوولان بی‌ثمر خواهد شد.

وی با بیان اینکه مقاومت ملت ایران پاسخ دندان‌شکنی به دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی است افزود: در شرایط فعلی که فروش نفت ایران کاهش پیدا کرده است، تمام تلاش دولت بر این است تا مشکلات مردم مرتفع شود.

فرماندار ویژه ملایر بیان کرد: طبق تاکیدات رهبر معظم انقلاب امید ما بعد از خداوند متعال، ارزش دادن به سرمایه انسانی مستعد و کارآمد به‌ویژه ۳۶ میلیون جوان، ۱۴ میلیون دانش‌آموخته دانشگاهی با تحصیلات عالی و انبوه جوانان با روحیه انقلابی است.

ولدی با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب و نقش نسل جوان در تحقق این اهداف در ۴۰ ساله دوم انقلاب گفت: تمام توان خود را برای بهره‌گیری از ظرفیت و استعداد جوانان به‌کار می‌گیریم.

وی با بیان اینکه شهدای زیادی برای به ثمر نشستن انقلاب اسلامی جان خود را فدا کردند ادامه داد: اگر ولایت‌مداری و تلاش مردم نباشد، هیچ کاری به نتیجه نمی‌رسد.

معاون استاندار همدان به آشوب‌های اخیر و حضور همیشگی مردم و تدبیر رهبر معظم انقلاب اشاره و بیان کرد: در فتنه اخیر دشمنان تمام توان خود را به‌کار گرفتند، اما با هوشیاری مردم این توطئه نیز ناکام ماند.

وحدت، رکن مهم توسعه شهرستان ملایر

ولدی یادآور شد: با تدبیر و درایتی که مدیریت ارشد استان و همراهی و همدلی بین نیروهای نظامی و انتظامی، روحانیان و سایر اقشار مردم وجود داشت، هیچ آشوبی را در استان شاهد نبودیم.

وی با تاکید بر اینکه تکلیف مردم با اراذل و اوباش جداست گفت: چنانچه کسی نیز بی‌گناه کشته شد، مورد تکریم و رأفت مسوولان کشور قرار گرفت و از خانواده‌های آنها دلجویی شد.

فرماندار ویژه ملایر به وجود وحدت و همدلی در این شهرستان اشاره و آن را عامل مهمی در شتاب‌بخشی به توسعه برشمرد و افزود: با ابتکاری که به‌ عمل آمد، اجرای ۲۰۰ طرح اقتصادی را در ۲۰۰ روستا پیگیری کردیم که با تلاش‌های انجام شده این طرح‌ها به حدود ۵۵۰ مورد رسید.

ولدی بیان کرد: از این تعداد تاکنون ۱۶۳ طرح در روستاها انجام شد و تسهیلات مورد نیاز را نیز دریافت کرده‌اند.

وی همچنین سرانه فضای سبز این شهرستان را در مقایسه با میانگین سرانه کشوری مطلوب در سطح بالا ارزیابی کرد و گفت: امسال توانستیم جنگل‌کاری گسترده‌ای را در سطح این شهرستان انجام دهیم.

نیازمند مدیران جهادی هستیم

معاون استاندار همدان سهمیه این شهرستان برای کاشت جنگل را ۱۰۰ هکتار عنوان کرد و اضافه کرد: با پیگیری‌های انجام شده موفق شدیم بیش از چهار برابر این سهمیه را انجام دهیم که با همت و تلاش مجموعه مدیران دستگاه‌های اجرایی مرتبط میسر نبود.

ولدی همچنین خدمات ارزنده استاندار همدان و تلاش شبانه‌روزی و جهادی برای خدمت به مردم این استان را سُتود و اظهار داشت: چنانچه مدیری نتواند در این ماراتُن توسعه و پیشرفت همراه ما باشد، از ادامه کار باز خواهد ماند.

وی تاکید کرد: مردم ما در این بُرهه از زمان نیازمند مدیرانی هستند که شبانه‌روز تلاش کنند و خدمت ارایه دهند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =