طرح یلدانه هلال احمر در بروجرد اجرا می‌شود

بروجرد - ایرنا - رییس جمعیت هلال احمر بروجرد گفت: همزمان با شب یلدا طرح یلدانه در پیش دبستانی حاشیه شهر و چند مرکز آموزشی و درمانی برگزار می‌شود.

محمد کرمی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در راستای اجرای این طرح جوانان هلال احمر در مهد کودک و پیش دبستانی حاشیه شهر حضور پیدا می کنند و بسته های غذایی و خوراکی شب یلدا را به کودکان هدیه می دهند.

وی اضافه کرد: امسال دومین سالی است که طرح یلدانه در بروجرد اجرا می شود و بسته های خوراکی شب یلدا برای این کودکان آماده شده که شامل میوه، شیرینی و خوراکیهای این شب است.

کرمی اظهار داشت: هدف از برگزاری این برنامه گسترش و ترویج مهربانی و همدلی است تا همه بتوانند در این شب خوشحال و شاد باشند.

رییس جمعیت هلال احمر بروجرد بیان کرد: داوطلبان هلال احمر نیز امشب به مناسبت شب یلدا به تعدادی از مراکز خدمات رسان مانند بیمارستان ها و سایر مراکز سرکشی می کنند و با اهدای میوه و شیرینی به نیروهایی که به دلیل تعهد کاری در شب یلدا مشغول انجام وظیفه هستند، قدردانی خواهند کرد.

کرمی یادآور شد: نیروهای هلال احمر تلاش دارند تا درطولانی ترین شب سال بتوانند با اهدای مهربانی، افراد زیادی را شاد کنند و خاطره ای خوب و خوش را از شب یلدا برای افراد به ارمغان بیاوردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =