۲۹ آذر ۱۳۹۸،‏ ۲۳:۰۶
کد خبرنگار: 2137
کد خبر: 83601981
۲ نفر

برچسب‌ها

دانشگاه آزاد تعطیل نیست

تهران- ایرنا- روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی جمعه شب با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد؛ تمامی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در استان تهران و سازمان مرکزی روزهای شنبه و یکشنبه دایر است.

بنا به این گزارش، فعالیت اداری و آموزشی تمامی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در استان تهران و سازمان مرکزی روزهای شنبه ۳۰ آذرماه و یکشنبه ۱ دیماه برقرار است و هیچ یک از واحدهای دانشگاهی استان تهران تعطیل نیست.

بر این اساس، به اطلاع تمامی دانشجویان، اساتید و کارکنان محترم می رساند که اطلاعیه قبلی روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی مبنی بر تعطیلی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران بر اساس اعلام رسانه ملی به نقل از معاون استاندار تهران بود.

با توجه به اینکه استاندار تهران تعطیلی دانشگاه‌ها در روزهای شنبه ۳۰ آذرماه و یکشنبه ۱ دیماه را به دلیل آلودگی هوا تکذیب کرد، به اطلاع کلیه دانشجویان، اساتید و کارکنان گرامی می رساند که هیچ یک از واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران (آموزشی و اداری) در روزهای شنبه ۳۰ آذر و یکشنبه ۱ دی تعطیل نیست و دایر خواهد بود.

در ادامه این اطلاعیه آمده است که سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی نیز در روزهای فوق دایر خواهد بود.

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه تأکید کرده است که در عین حال، آخرین اطلاعیه استانداری تهران، ملاک عمل خواهد بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =