شهرآورد فوتسال بانوان اصفهان با برتری پرگل نامی‌نو پایان یافت

اصفهان- ایرنا- تیم فوتسال بانوان نامی‌نو توانست با برتری پر گل ۱۳ بر صفر برابر هیات فوتبال شهرستان اصفهان به برتری دست یافته و پیروز این شهرآورد شود.

هفته هفدهم لیگ برتر فوتسال بانوان کشور امروز جمعه با دیدار تیم‌های همشهری نامی‌نو و هیات فوتبال شهرستان اصفهان به میزبانی ورزشگاه پیروزی پیگیری شد که در پایان تیم نامی‌نو توانست با نتیجه پر گل ۱۳ بر صفر حریف خود را از پیش‌رو بردارد.

تیم نامی‌نو در این دیدار که با حضور افزون بر ۱۰۰ نفر از بانوان علاقه‌مند به ورزش فوتسال برگزار شد، با نمایش یک بازی هجومی و زیبا، تیم هیات فوتیال شهرستان اصفهان را شکست داد.

گل‌های نامی‌نو را در این دیدار فرزانه توسلی (سه گل)، الهام عسکری (۲ گل)، مهسا نظری (سه گل)، فهیمه ارزانی (۲ گل)، مهسا علی مدد و راضیه پرسه به ثمر رساندند.

الهام عسکری، فرزانه توسلی، مهسا نظری، مهسا علی‌مددی، مهتاب بنایی، فریماه حبیبیان، آزاده اژدری، میترا مسعودی، مهدیه محمودی‌نیا، راضیه پرسه، فهیمه ارزانی با سرمربی‌گری میترا چین‌سری در این دیدار برای تیم نامی‌نو بازی کردند.

همچنین در تیم هیات فوتبال شهرستان اصفهان نیز نازنین استکی‌فر، هانیه علیمردانی، سحر سهرابی، سارا محمدی، فاطمه بهرامی، مهشید محجوب، مائده حسینی، بهاره حسین‌پوریان، راضیه منصوری، افسانه اپرا، مائده یوسفیان، آفرین برکتین با سرمربی‌گری راضیه سادات جزایری به میدان رفتند.

با این پیروزی تیم نامی‌نو با ۳۶ امتیاز در رده چهارم لیگ برتر فوتسال بانوان کشور قرار گرفت و هیات شهرستان اصفهان نیز با سه امتیاز در رده دوازدهم ایستاد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =