همدانی: استرا تیم را رها نکرده است؛ به خاطر عدم تمرکز به ماشین‌سازی باختیم

تهران- ایرنا- سرپرست تیم فوتبال استقلال تهران گفت: استراماچونی تیم را رها نکرده است و از ایتالیا نظارت می‌کند؛ سرمربی تیم نقطه نظراتش را در جریان بازی با ماشین‌سازی انتقال می‌داد.

ستار همدانی در گفت‌وگویی تلفنی با تلویزیون راجع به حضورش در استقلال اظهار داشت: ابتدا یک خسته نباشید به آقای زرینچه به خاطر زحماتی که پیش از این برای استقلال کشیده است، می‌گویم و من هم امیدوارم خدمت‌گزار خوبی برای تیم باشم. نگاهم این است که برای قطع همکاری راه‌های بهتری هم وجود داشت.

سرپرست تیم فوتبال استقلال درباره آخرین وضعیت استراماچونی خاطرنشان کرد: از فرایند کاری استراماچونی اطلاعی ندارم و نمی‌دانم در گذشته چه اتفاقاتی افتاده است، اما در حال حاضر همه‌ی ما پیگیری‌های‌مان را انجام می‌دهیم. در  تمرین امروز هم مستقیماً از طریق مترجم استراماچونی با او صحبت کردم. ما بسیار مشتاق هستیم که سرمربی تیم‌مان هرچه زودتر برگردد. آقای خلیل‌زاده و اعضای هیئت مدیره در تلاش هستند تا مشکل برطرف و استراماچونی به تیم اضافه شود. بالاخره بروکراسی اداری انتقال ارز یکسری قوانین خاص خودش را دارد و تلاش می‌کنیم که نتیجه مثبت بگیریم. من مطمئنم که خلیل‌زاده پیگیری‌های لازم را می‌کند و امیدوارم که استراماچونی را برای بازی بعد داشته باشیم.

وی در پاسخ این پرسش که ترکیب و تعویض‌های بازی مقابل ماشین‌سازی را استراماچونی انجام می‌داد، خاطرنشان کرد: در بازی قبل هم شرایط همین‌طور بود. استراماچونی تیم را رها نکرده است و از ایتالیا نظارت می‌کند. سرمربی تیم نقطه نظراتش را انتقال می‌داد. قطعاً تمام نکات و تصمیمات فنی با نظر استراماچونی انجام می‌شد. ما در این مدت یک مقدار تمرکزمان از دست رفته و دیروز هم به خاطر عدم تمرکز به ماشین‌سازی باختیم.

او همچنین درباره  اتفاقات رختکن این تیم بعد از بازی با ماشین‌سازی اظهار کرد: به‌هرحال استقلال تیم بزرگی است و هواداران بی‌شماری دارد. هواداران فقط موفقیت استقلال را می‌خواهند. همه‌ی ما وظیفه داریم که در راستای آرامش و شادی این مردم کار کنیم، اما باید سلسله مراتب حفظ و جایگاه‌ها مشخص باشد. من درباره اتفاقی که دیروز افتاد امروز با میلیچ صحبت کردم و او هم عذرخواهی کرد. یکسری مسائل درون تیمی است و اجازه دهید من بیشتر باز نکنم.

همدانی در پایان گفت: ممکن است من هم به‌عنوان سرپرست تیم اشتباهی داشته باشم، ولی مهم این است که به اشتباهم پی ببرم. ما نمی‌خواهیم سرمایه‌های‌مان از دست برود و همدلی تیم به‌هم بخورد. با بزرگ‌ترهای تیم نشست داشتیم و صحبت کردیم، میلیچ هم از تمام بازیکنان، غلامپور و مصطفوی عذرخواهی کرد. بلافاصله با اسماعیلی هم جلسه‌ای برگزار خواهیم کرد تا مشخص شود هر کدام‌مان چه جایگاهی داریم. ان‌شاءالله روند موفق استقلال را تا انتهای مسابقات ادامه دهیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha