۲۹ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۲۷
کد خبرنگار: 940
کد خبر: 83601602
۰ نفر

برچسب‌ها

مهمترین رویدادهای ورزشی خراسان رضوی در هفته‌ای که گذشت

مشهد- ایرنا- پیروزی تیم فوتسال فرش آرای مشهد و تیم بانوان هیات فوتبال خراسان رضوی در لیگ برتر، برگزاری مسابقات دانشجویان دختر منطقه ۹ کشور و برگزاری رقابت‌های چندجانبه والیبال نشسته از مهمترین رویدادهای ورزشی خراسان رضوی در هفته‌ای بود که آخرین روزش را طی می‌کنیم.

تیم‌های فرش آرای مشهد و سوهان محمد سیمای قم ۲۷ آذر در ادامه مسابقات هفته ۲۱ لیگ برتر فوتسال در سالن ورزشی شهید بهشتی مشهد به میدان رفتند.
تیم فرش آرای مشهد نیمه نخست این دیدار را با گل‌های علی ابراهیمی و رحمان سارانی به سود خود رقم زد.
با شروع نیمه دوم، تیم سوهان محمد سیمای قم با گل به خودی تیم میزبان، یک گل خورده را جبران کرد اما بار دیگر تیم فرش آرا با گل سعید سروری اختلاف خود را با تیم مهمان افزایش داد و تا پایان گل دیگری وارد دروازه این دو تیم نشد.

مسابقات ورزشی دانشجویان منطقه ۹ کشور

مسابقات ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی منطقه ۹ کشور در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد.
ورزشکاران در سه رشته دو و میدانی، تیراندازی و بسکتبال از دانشگاه‌های فردوسی مشهد، بجنورد، حکیم سبزواری، سمنان، صنعتی شاهرود، تربت‌حیدریه، کوثر بجنورد، مجتمع آموزش عالی کشاورزی و دامپروری تربت‌جام، مرکز آموزش عالی کاشمر، موسسه غیرانتفاعی سناباد گلبهار، دانشگاه امام رضا (ع) مشهد، آموزشکده فنی و حرفه‌ای الزهرا (س) مشهد و موسسه غیر انتفاعی خاوران با هم رقابت کردند.

رقابت‌های چند جانبه والیبال نشسته
مسابقات چند جانبه والیبال نشسته خراسان رضوی که در گناباد برگزار شد ۲۲ آذر ماه با برتری تیم چناران پایان یافت.

 در این رقابت‌ها که به صورت دوره‌ای با شرکت پنج تیم در سالن ورزشی شهید بهشتی گناباد انجام شد، تیم‌های نیشابور و کاشمر بر سکوهای دوم و سوم جای گرفتند.

پیروزی تیم فوتسال بانوان
در ادامه رقابت‌های لیگ برتر فوتسال بانوان روز ۲۲ آذر ماه، تیم‌های خراسان رضوی و سایپای تهران در سالن شهید بهشتی مشهد به مصاف هم رفتند.
این بازی با نتیجه چهار بر سه به نفع تیم هیات فوتبال خراسان رضوی به پایان رسید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =