۲۹ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۱۶
کد خبرنگار: 2181
کد خبر: 83601484
۰ نفر

برچسب‌ها

پیروزی شاهین مقابل اهورا بهبهان در بدترین شرایط بدست آمد

کرمانشاه- ایرنا- مدیرعامل باشگاه شاهین کرمانشاه گفت: پیروزی این تیم برابر اهورا در بدترین شرایط و در حالی بدست آمد که بازیکنان تیم ساعت‌ها قبل از شروع مسابقه در شهر بهبهان سرگردان بودند.

سید احسان احسانی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تیم شاهین ساعت سه بامداد روز مسابقه (چهارشنبه ۲۷ آذر) به شهر بهبهان رسید و براساس هماهنگی های انجام شده با مسوولان دانشگاه آزاد اسلامی این شهر، در خوابگاه دانشگاه مستقر شدیم.

وی افزود: تا ساعت ۹ صبح این روز در خوابگاه بودیم که به ما اعلام شد باید این محل را ترک کنیم و هرچه هم رایزنی کردیم فایده ای نداشت و به اجبار تا زمان شروع مسابقه سرگردان و آواره شهر بهبهان شدیم.

احسانی تصریح کرد: درخواست تخلیه خوابگاه از طرف تیم اهورا به منظور واردکردن فشار روحی و روانی هرچه بیشتر به تیم ما ارایه شده بود که واقعا جای تاسف دارد.

مدیرعامل باشگاه شاهین کرمانشاه ادامه داد: در زمین مسابقه نیز هواداران اهورا بدترین توهین ها را به کرمانشاه و تیم ما روا داشتند و در طول مسابقه ذره ای از ناسزاگویی دریغ نکردند.

وی گفت: با تمام این اوصاف خواست خداوند چیز دیگری بود و بازیکنان ما با توان و انگیزه ای مضاعف‌تر از سایر دیدارها توانستند این دیدار را با برتری پشت سر گذاشته و حق خود را در زمین مسابقه بگیرند.

احسانی در پایان گفت: با این پیروزی و با توجه به دیدار عقب افتاده ای هم که داریم امیدمان برای مسابقات آتی و ماندن در لیگ برتر افزایش یافت و امیدوارم بتوانیم نتایج لازم را در دیدارهای باقی‌مانده کسب کنیم.

تیم فوتسال شاهین کرمانشاه در هفته بیست و یکم لیگ برتر با حساب ۴ بر ۲ مقابل اهورا بهبهان صاحب برتری شد.

این تیم در پایان این هفته از مسابقات و با ۲۰ مسابقه صاحب ۱۴ امتیاز شده و در مکان سیزدهم جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارد.

تیم شاهین در هفته بیست و دوم روز دوشنبه آینده (۲ دی) در دیداری حساس میزبان ستارگان ورامین تیم چهارم جدول رده بندی مسابقات خواهد بود.

برچسب‌ها