۲۹ آذر ۱۳۹۸،‏ ۸:۵۳
کد خبرنگار: 941
کد خبر: 83601412
۰ نفر

برچسب‌ها

اعتبارات حوزه فرهنگ و هنر نامتناسب است

بروجرد - ایرنا -  معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد گفت: با توجه به اینکه متولیان امر بودجه تعریف درستی از ظرفیت‎های فرهنگی و هنری ندارند اعتبارات حوزه فرهنگ و هنر نامتناسب اختصاص یافته است.

به گزارش روز جمعه ایرنا ، عبدالرحیم رحیمی در دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان اظهارداشت: بسیاری از معضلاتی را که با هزینه های کلان نتوانسته ایم حل کنیم با تخصیص اعتبار کمتری به حوزه فرهنگ و هنر می توان مرتفع ساخت.

وی بیان کرد: همکاری لازم را با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برای اتمام پروژه های کتابخانه ای بروجرد که از نیازمندی های شهرستان است، صورت می گیرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان افزود:  تلاش می شود تا مشکل انشعابات آب، برق و گاز کتابخانه درجه یک بروجرد هر چه سریعتر حل و فصل کنیم تا در دهه فجر امسال شاهد افتتاح این پروژه بزرگ فرهنگی باشیم.

احمد حسین فتایی اضافه کرد: افزایش تخصیص ها به ۲ پروژه کتابخانه ای در بروجرد از دیگر دغدغه ها است و فرمانداری شهرستان نیز در این خصوص همکاری لازم را با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی داشته و رایزنی لازم را با مسوولان استانی انجام شد.

فتایی ادامه داد: مشکل مشاور طرح کتابخانه شهید باهنر نیز حل شده و پیمانکار به زودی معرفی خواهد شد تا این پروژه نیز با سرعت قابل قبول تری به بهره برداری نزدیک شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =