۳۰ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۵۹
کد خبرنگار: 2784
کد خبر: 83601368
۰ نفر

برچسب‌ها

ستاد دیه شهرستان ابهر مستقل شد

زنجان - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ابهر گفت: با مشارکت کم‌نظیر خیران نیک اندیش منطقه، ستاد دیه شهرستان ابهر مستقل شد.

سید عباس جعفری پطرودی روز شنبه در جلسه شورای شهر ابهر، ابراز کرد: حضور در کارهایی که منشاء خیر باشد هم شادی مردم و هم رضایت خداوند را در پی خواهد داشت.
وی با تاکید بر اینکه برنامه‌های شورا باید برای رسیدن به هدفی واحد تدوین شود، تصریح کرد: اولویت بندی کارها باید با در نظر گرفتن صرفه و صلاح شهر باشد زیرا با داشته های محدود و خواسته‌های نامحدودی که وجود دارد ایجاد تعادل فقط به تدبیر و اولویت‌بندی در کارها وابسته است.
جعفری پطرودی ابراز کرد: اقدامات مهمی در ستاد دیه صورت گرفته و بر آن هستیم با ایجاد زمینه اشتغال زندانیان آنها را به سوی یک نیروی تولید کننده هدایت کنیم تا علاوه بر یادگیری حرفه خاص شرایط برای درآمدزایی آنها فراهم شود و در این راه باید زیرساخت‌ها نیز آماده شود.
وی بیان کرد: احداث گلخانه، آموزش صنایع دستی، ایجاد کارگاه تولیدی، اختصاص غرفه برای فروش محصولات از جمله اقدامات ستاد دیه شهرستان ابهر بوده است.
این مسؤول وجود خیران نیک اندیش را مایه افتخار منطقه دانست و خاطرنشان کرد: مشارکت کم نظیر مردم در جشن گلریزان که می‌توان گفت کمک‌های مردمی جمع آوری شده بیش از مرکز استان بود بطوری که توانستیم ستاد دیه ابهر را مستقل کنیم.
دادستان ابهر ایجاد فضای سبز در محوطه زندان جدید التاسیس، نصب ست های ورزشی در محوطه زندان، تخصیص یک غرفه در بازار سنتی جهت ارائه و فروش محصولات تولیدی زندانیان و زیباسازی و دیوارنویسی محوطه زندان جدید را از جمله نیازهای زندان ابهر عنوان کرد.

پیش از این ستاد دیه شهرستان ابهر زیرنظر ستاد دیه استان زنجان اقدام به پرداخت بدهی و آزادی زندانیان جرائم مالی و غیرعمد می کرد که با افزایش کم نظیر کمک های مردمی فعالیت این ستاد در شهرستان ابهر مستقل شد.
 

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =