فرآیند واگذاری باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس در حال انجام است

کاشان- ایرنا- معاون امور مجلس، حقوقی و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان گفت: مقدمات واگذاری باشگاه‌های فرهنگی ورزشی استقلال و پرسپولیس با برگزاری نزدیک به ۲۰ نشست مستقیم با بخش‌های خصوص‌سازی، بورس و فرابورس در چهار ماه گذشته پیگیری شده است.

جمشید تقی‌زاده پنجشنبه‌شب در جمع خبرنگاران کاشان تاکید کرد: بر اساس مصوبه مجلس شورای اسلامی، باشگاه‌های فرهنگی ورزشی استقلال و پرسپولیس باید به بخش غیردولتی واجد شرایط واگذار شوند.

وی افزود: از آنجایی که مانع‌های زیادی در بخش‌های مالی برای این دو مجموعه وجود دارد، کارها در راستای شفافیت مالی در حال انجام است.

معاون امور مجلس، حقوقی و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان بیان کرد: با توجه به تاکید دولت به ویژه وزیر و نمایندگان مجلس شورای اسلامی، به همه هواداران ۲ باشگاه پرسپولیس و استقلال نوید می‌دهیم که بهترین‌ها را برای آنها در نظر بگیریم تا بتوانیم اقدام ویژه‌ای برای آنها انجام دهیم.

وی در ادامه اضافه کرد: وزارت ورزش و جوانان در راستای منویات رهبری معظم انقلاب و توفیق‌هایی که در بخش ورزش کسب کرده، می‌کوشد نشاط و غرور ملی را برای همه مردم کشور به ویژه شهرستانی‌ها نیز ایجاد کند.

تقی‌زاده، تقدیم لایحه بودجه از سوی دولت به مجلس را یادآور شد و گفت: سه هزار طرح نیمه تمام ورزشی در کشور وجود دارد که امید می‌رود با کمک دولت و مجمع نمایندگان مجلس این طرح‌ها زودتر تکمیل شود تا هم برای بهره‌برداری مردم در نقاط مختلف آماده شود و هم در المپیک و پارالمپیک ۲۰۲۰ حضور مقتدرانه‌ای داشته باشیم.

وی یادآور شد: ۲۳۰ طرح ورزشی همزمان با هفته تربیت بدنی امسال با ارزش افزون بر سه میلیارد ریال در نقاط مختلف کشور به بهره‌برداری رسید که ۵۷۶ هزار مترمربع به فضاهای ورزشی موجود افزود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha