۲۹ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۵۸
کد خبرنگار: 1425
کد خبر: 83601271
۰ نفر

برچسب‌ها

فراخوانی شرکت در یلدای کودکان بی سرپرست

ایلام - ایرنا - مدیر کل بهزیستی ایلام از عموم افراد خیر برای حضور و اهداء کمک به کودکان بی سرپرست و بد سرپرست در محفل یلدای این کودکان دعوت کرد.

زهرا همتی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ابرنا افزود: با توجه به در پیش بودن آیین ملی شب یلدا به همین منظور محفلی در شیرخوارگاه حضرت علی اصغر(ع) این اداره کل برگزار می شود.
وی ادامه داد: به همین منظور و با هدف حمایت از این کودکان از افراد خیر و نیکوکار که تمکن مالی دارند دعوت می شود تا در این شب ضمن دلجویی از این کودکان از انها حمایت مالی کنند.
وی گفت: فراخوان این طرح با عنوان یلدایی به بلندای محبت به کودکان بی سرپرست هفته جاری  اعلام و از افراد خیر دعوت شده تا با اهدا کمکهای نقدی و غیر نقدی در این شب به این کودکان، شادی و لبخند را به انها هدیه و زیباترین شب سال را برای آنان رقم زنند.
وی ضمت دعوت از عموم افراد خیر و نیکوکار برای شرکت در این طرح اعلام کرد: نیکوکاران برای اهدا کمکهای غیر نقدی می توانند با شماره ۰۸۴۳۲۲۲۲۱۵۱ تماس حاصل نمایند.
وی نحوه مشارکت غیر نقدی را از طریق واریز به شماره حساب ۵۰۶۰۰۱ ۱۵۰۷۲۱۱۳۴ بانک توسعه تعاون، ۰۸۳۲ ۵۴۱۷۵ ۴۱۶۷۰۳۴ بانک مرکزی و شماره کارت ۸۷۰۲۰۲۰۲۰۲۷ ۵۰۲۰۰۰ عنوان کرد.
مدیر کل بهزیستی ایلام با اشاره به محدود بودن اعتبارهای دولتی خواستار مشارکت افراد خیر و نیکوکار در حمایت از مددجویان زیر پوشش برای ارایه خدمات هرچه مطلوبتر به این قشر تاکید کرد.
۳۳هزار نفر از خدمات بهزیستی استان ایلام برخوردارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =