فرصت طلبان در آستانه انتخابات از باران و سیل برای خود کلاه می‌سازند

تهران-ایرنا- نماینده مردم تهران در واکنش به سواستفاده از شرایط مردم در استان های سیل زده، در حساب توییتری خود نوشت: عده ای فرصت طلب در آستانه انتخابات در تلاش هستند از باران، سیل، زلزله و غم مردم خوزستان و کرمانشاه کلاهی برای خود درست کنند.

«علیرضا رحیمی» نماینده تهران در واکنش به توییت «عزت الله ضرغامی» رییس اسبق صداوسیما درباره مدیریت بحران مناطق آسیب دیده از باران های سیل آسا، نوشت: «آشفتگی فعلی در صداوسیما، آن هم در سطوح مختلف ناشی از عملکرد روسای اخیر این سازمان است که نتوانستند از فرصت فرماندهی واحد تحولی به نفع مردم ایجاد کنند. وی تاکید کرد: عده ای فرصت طلب در آستانه انتخابات در تلاش هستند از باران، سیل، زلزله و غم مردم خوزستان و کرمانشاه کلاهی برای خود درست کنند. 

ضرغامی در توییتی با اشاره به بحران تصمیم گیری در کشور نوشته بود: «در مملکت بحران تصمیم گیری داریم. انگار تخم آن را ملخ خورده است! با اختیار تام کسی را که فقط به یکی پاسخگو باشد، حاکم ولایت خوزستان کنیم و به جای مزاحمت و پرونده سازی اجازه دهیم تصمیم بگیرد. عمده مشکلات کشور مدیریتی است. حق مردم خرمشهر و آبادان و اهواز و ماهشهر این نیست.» 

به گزارش ایرنا شامگاه دوشنبه هفته جاری با بارش باران در خوزستان اغلب مناطق استان دچار آبگرفتگی شدند که با گذشت چند روز همچنان بسیاری از مناطق استان درگیر آبگرفتگی هستند. در استان کرمانشاه هم خرابی های پس از زلزله دو سال گذشته، شرایط خانواده های برخی شهرهای این استان را دشوار کرده است. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =