دشمن از ناچاری به اغتشاشات روی آورده است

خرم‌آباد - ایرنا - فرمانده سپاه لرستان گفت: تمام توطئه های دشمن شکست خورده لذا به ناچار دست به دامن انجام اغتشاشات کور شدند که البته این توطئه نیز راه به جایی نبرد.

به گزارش ایرنا سردار مرتضی کشکولی روز پنجشنبه در جلسه هیات اندیشه ورزی سازمان بسیج ورزشکاران لرستان که در سالن جلسات سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان برگزار شد افزود: نظام جمهوری اسلامی به چنان اقتداری در جهان رسیده که دشمن تلاش می کند از هر دری وارد شده و به آن ضربه بزند که آخرین این اقدامات تحریم اقتصادی و اغتشاشات کور و بی هدف است.
وی اظهار داشت: در فتنه اخیر دشمن به تاکتیک جمع آوری و ساماندهی مارکسیست های سابق، منافقین و سلطنت طلبان روی آورده است که البته دست اینگونه افراد برای مردم سالهاست رو شده و اعتبار و آبرویی در جامعه ندارند.
سردار کشکولی افزود: مردم نجیب کشور اگرچه معترض هستند اما این اعتراض نسبت به عملکرد مسئولان است نه اصل نظام و دلیل آن این است که بعد از صدها سال مردم کشور معنای آزادی را به معنای واقعی چشیده اند.
فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان در بخش دیگری از سخنان خود یکی از راه های حل مشکلات کشور را توجه ویژه به امر ورزش دانست و گفت: فارغ از نوع نگاه و گرایش افراد همه متخصصان این حوزه باید در جلسات اندیشه ورزی به جهت حل مشکلات و چالش های پیش روی ورزش استان شرکت کرده و از تجربیات ارزنده آنها به بهترین شکل ممکن بهره گرفت.
وی ادامه داد: ورزشکاران شخصیت های بزرگ جامعه هستند و همه میدانیم که بزرگ بودن هزینه دارد از این رو باید نقش خود بعنوان یک الگو را در جامعه درک کند.‌
وی پیشنهاد داد: دبیرخانه ای با هدف صیانت از قهرمانان و الگوپروری در این خصوص راه اندازی و لیستی از قهرمانان استان تهیه شود تا با یک برنامه ریزی دقیق و نگاه فراجناحی در خصوص این مهم گام‌ های محکم و اساسی برداشته شود و در این میان مجموعه سپاه استان هم‌در حد توان خود از هیچ کمکی دریغ نخواهد کرد.
سردار کشکولی گفت: امسال ساخت ۶ استخر در شهرهای مختلف استان در دستور کار قرار دارد همچنین علی رغم در اختیار داشتن ۷۵ سالن ورزشی، ساخت این گونه اماکن حتی در دورترین نقاط استان نیز در دستور کار است.‌
وی با بیان اینکه درهای اماکن‌ ورزشی متعلق به سپاه استان به روی همه مردم باز است اظهار داشت: در این جهت جوانان مناطق حاشیه شهرها و کمتربرخوردار، با ارائه معرفی نامه از سوی پایگاه مقاومت محلات خود میتواند بصورت نیم بها از امکانات سپاه استفاده کنند. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha