نویسندگان مقاله‌های برتر کنگره آیت‌الله تالهی تجلیل شدند

همدان- ایرنا- از میان ۵۰ اثر ارسالی به کنگره ملی آیت‌الله تالهی سه مقاله با رای هیات داوران برگزیده و نویسندگان آنها با حضور وزیران فرهنگ و ارشاد اسلامی و علوم، تحقیقات و فناوری تجلیل شدند.

"ره آوردهای فردی و اجتماعی نماز از دیدگاه آیت الله تالهی" به کوشش رقیه خلیلی و محمد مهدی حاجی لویی، "ویژگی های نظام سیاسی مطلوب در اندیشه آیت الله تالهی" اثر سید محمد جواد قربی و "ولایت پذیری در اندیشه آیت الله تالهی" نوشته "زهرا حسینی" سه مقاله برتر بودند که امروز پنجشنبه در کنگره ملی بزرگداشت آیت الله مدنی تجلیل شدند. 

به گفته دبیر کمیته علمی کنگره ملی آیت الله تالهی ۵۰ مقاله به دبیرخانه این کنگره ارسال و پس از ارزیابی هیات داوران ۳۵ اثر پذیرفته شد.

علی عروتی موفق گفت: آثار پذیرفته شده در قالب مجموعه مقاله های کنگره آیت الله تالهی چاپ و در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است.

کنگره ملی آیت الله تالهی در چهار محور زندگی نامه آیت الله تالهی، شخصیت عرفانی و اخلاقی، شخصیت سیاسی اجتمای و بخش جنبی، چندی پیش فراخوان داد و پذیرای مقاله های پژوهشگران و محققان کشور بود.

در این آیین از خانواده آیت الله تالهی نیز تجلیل شد. 

شیخ محمد هادی تألّهی همدانی از فقها و عرفا و مدرسان شیعه بود که در سال ۱۲۷۹ شمسی در همدان متولد و در ۲۶ آذر ۱۳۷۵ در سن ۹۶ سالگی بر اثر کهولت سن درگذشت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =