۱۲۸ دستگاه خودرو و موتورسیکلت در بروجرد توقیف شد

بروجرد - ایرنا - فرمانده انتظامی بروجرد گفت: ۱۲۸ دستگاه خودرو و موتورسیکلت در راستای برخورد با ناهنجاری های اجتماعی در این شهرستان توقیف شد.

سرهنگ مهدی پور غلامحسین روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در اجرای برخورد با ناهنجاری های اجتماعی در حین رانندگی در سطح معابراز جمله، تغییر وضعیت در ارتفاع وسیله نقلیه ( فنر بالا و پایین )، تولید صداهای نامتعارف، ایجاد آلودگی صوتی، کشف حجاب و بدپوششی توسط بانوان در خودروها، تردد خودروهای بدون هدف و به منظور انضباط بخشی ترافیکی توسط پلیس راهنمایی و رانندگی این طرح انجام شد.

وی اضافه کرد: این طرح به مدت ۲۳ روز از سوم آذرماه اجرا شدکه یک هزارو ۳۲۵ مورد تخلف مربوط به خودروها  و  ۵۶۵ مورد تخلف مربوط به موتورسیکلت اعمال قانون گردید.

فرماندهی انتظامی بروجرد با اشاره به توقیف خودروهای متخلف اظهار داشت: در راستای اجرای این طرح تعداد ۶۷ دستگاه خودرو و ۶۱ دستگاه موتورسیکلت متخلف توقیف و روانه پارکینگ شدند.

وی گفت: اجرای طرح انضباط بخشی ترافیکی در پاسخگویی به مطالبات مردمی به صورت مستمر ادامه داشته و از مردم انتظار می رود به صورت قانونمند تعامل و همکاری لازم را با پلیس داشته باشند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =