آغاز مسابقات دسته یک بدمینتون مردان در خراسان شمالی

بجنورد- ایرنا- دور برگشت مرحله نهایی بیست و پنجمین دوره مسابقات لیگ دسته یک بدمینتون مردان باشگاه‌های کشور جام خلیج فارس روز پنجشنبه در بجنورد، مرکز استان خراسان شمالی آغاز شد.

رییس هیات بدمینتون خراسان شمالی در حاشیه برگزاری این مسابقات به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مسابقات یاد شده با شرکت حدود ۵۰ ورزشکار در خانه بدمینتون مجموعه ورزشی شهید علیدخت بجنورد در حال برگزاری است.  

برات وثوق افزود: در این رقابت ها تیم های اراک، قم، قائمشهر و بجنورد به ترتیب به نمایندگی از استان های مرکزی، قم، مازندران و خراسان شمالی به مصاف هم می روند.

وی گفت: دور رفت این رقابت ها هفتم آذر به میزبانی اراک برگزار شده ود و در پایان رقابت های دور برگشت در بجنورد، تیم های اول و دوم به لیگ برتر صعود خواهند کرد.

وی صعود نماینده خراسان شمالی به لیگ برتر را امری ممکن خواند و افزود: برای حضور و ماندگاری در این لیگ، نیازمند حمایت بخش خصوصی و جذب پشتیبان مالی قوی هستیم.

بیست و پنجمین دوره مسابقات لیگ برتر بدمینتون باشگاه‌های کشور در قسمت مردان با شرکت ۱۰ تیم در قالب ۲ گروه الف و ب به صورت دو مرحله مقدماتی رفت و برگشت برگزار شد و  مرحله نهایی آن هم در حال برگزاری است.

افزون بر ۵۰۰ ورزشکار در رشته بدمینتون خراسان شمالی فعالیت دارند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =

سرخط اخبار استان‌ها