سرمربی مس سونگون: نسبت به توانایی بازیکنان از آنها استفاده می‌کنم

تبریز - ایرنا - سرمربی تیم فوتسال مس سونگون گفت: شرایط بازی‌ها طوری رقم می‌خورد که نسبت به توانایی بازیکنان از آنان استفاده می‌کنم.

علیرضا افضل شامگاه چهارشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا، افزود: همانطور که در طول بازی دیدید تیم مس موقعیت های زیادی را به دست آورد ولی بازیکنانم نتوانستند از فرصت های بدست آورده نهایت بهره را ببرند چرا که در این بازی می توانستیم تعداد گل های زیادی را به ثمر برسانیم.

سرمربی تیم فوتسال مس سونگون ورزقان با تشکر از حضور هواداران تیم مس در سالن ورزشی شهید پورشریفی خاط نشان کرد: به این حضور و حمایت پرشور برای ماندن در کورس قهرمانی نیاز داریم.

افضل اظهار کرد: تیم آذرخش با استراحتی که در هفته گذشته داشته امروز بازی منسجمی را از خودش به نمایش گذاشت و حتی در کار دفاعی در بیشتر صحنه ها بسته ظاهر شد، ولی خوشبختانه شاگردانم با توجه به تمریناتی که انجام دادند، توانستند راه نفوذ این دفاع را باز کرده و در طول بازی ۴ گل بزنند.

وی در مورد عدم حضور فرهاد فخیم کاپیتان تیم مس، عنوان کرد: فرهاد به دلیل سه کارته بودن نتوانست در این بازی کنار تیم باشد.  

افضل اضافه کرد: برای ما هیچ فرقی نمی کند در مرحله پلی آف با چه تیمی روبرو می شویم چرا که برای کسب قهرمانی باید تمام تیم ها را شکست دهیم و در این راه هم تلاش کرده و هم مصمم هستیم.

عباس روز پیکر سرمربی تیم آذرخش در پایان این بازی با وجود تقاضای خبرنگاران حاضر به مصاحبه نشد.

تیم فوتسال مس سونگون ورزقان با برد ۴ بر یک امروز مقابل تیم آذرخش بندرعباس با ۴۷ امتیاز همجنان در صدر جدول یکه تازی می کند.

این تیم از هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور دوشنبه دوم دی ماه مهمان تیم سوهان محمد سیما قم خواهد بود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =