۲۷ آذر ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۴۴
کد خبرنگار: 1179
کد خبر: 83600126
۰ نفر

برچسب‌ها

اظهارات سرمربیان ۲ تیم فوتسال اهورا بهبهان و شاهین کرمانشاه

اهواز - ایرنا - سرمربی تیم فوتسال اهورا بهبهان گفت: مستحق باخت در این دیدار نبودیم و اگر قدر موقعیت‌هایمان را می‌دانستیم، پیروز میدان بودیم.

به گزارش ایرنا محسن علیپور چهارشنبه شب پس از شکست تیمش مقابل شاهین کرمانشاه در بهبهان بیان کرد: هر ۲ تیم بازی خوبی به نمایش گذاشتند و به دنبال کسب سه امتیاز در این دیدار بودند اما در کل آنها از موقعیت‌های خود بهتر استفاده کرده و پیروز میدان شدند که این برد را به حریف تبریک می گویم.

وی با بیان اینکه بازیکنان تیمش جوان و کم تجربه بوده و نیاز به فرصت بیشتری دارند، گفت: در نیمه اول، بازی خوبی به نمایش گذاشتیم و بارها دروازه حریف را تهدید کردیم اما متاسفانه بازیکنانمان همچنان در زدن ضربات آخر تمرکز لازم را ندارند.

سرمربی تیم اهورا بهبهان افزود: ما با مشکلات مالی فراوانی دست و پنجه نرم می‌کنیم به همین دلیل در ابتدای فصل نتوانستیم بازیکنان دلخواهمان را جذب کنیم از طرفی در نیم فصل به جای تقویت تیم متاسفانه چند بازیکن خوبمان به دلیل پیشنهادات بهتر از تیم ما جدا شدند و این امر باعث تضعیف تیم ما شد.

وی در خصوص تیم شاهین کرمانشاه گفت: حریف تیم خوب و دونده‌ای بود و انگیزه بالایی داشت. ما سه بازیکن اصلی خود را به دلیل مصدومیت در این دیدار نداشتیم و این موضوع شرایط تیم ما را سخت تر کرد. برخی از بازیکنان ما اولین حضور خود را در لیگ برتر تجربه می کنند لذا نیاز به فرصت بیشتری دارند.

علیپور ادامه داد: نیاز داریم از لحاظ مالی حمایت شویم تا در ادامه راه کارمان آسان تر شود. ما تیم نوپایی هستیم به همین دلیل اولویتمان ثبات در لیگ و سپس صعود به مرحله پلی آف است.

سرمربی تیم فوتسال اهورا بهبهان گفت: تمام تلاش خود را می کنیم تا در لیگ ماندگار شویم از طرفی هواداران نیز از ما می‌خواهند تیم اهورا را در لیگ حفظ کنیم، اگر بدشانسی نیاوریم در لیگ ماندنی هستیم. در لیگ برتر همه تیم‌ها به لحاظ امکانات زمین تا آسمان با ما فرق می‌کنند و این مورد کار را برای تیم کاملا بومی ما بسیار سخت می‌کند.

سرمربی تیم فوتسال شاهین کرمانشاه: محکوم به برد بودیم

مربی موقت تیم شاهین کرمانشاه نیز گفت: برای فرار از انتهای جدول، در این دیدار محکوم به برد بودیم تا شرایطمان در ادامه بهتر شود. بازیکنان متحد و یکدل شده بودند تا از این دیدار با دست پر از میدان خارج شوند که به این مهم رسیدیم. 

فرید نادری بیان کرد: بازیکنان تیمم در بازی های گذشته هم تمام توان و تلاش خود را به کار گرفتند تا بازی خوبی ارایه دهند، اما در مجموع مهارت فردی آنها پایین است که باید روی آن تمرکز بیشتری کنیم. 

مربی شاهین گفت: بیشتر گل هایی که در بازی های گذشته دریافت کردیم، از روی اشتباهات فردی بوده است، برای همین در چند هفته آینده روی این مسایل دقت بیشتری می کنیم. 

وی در ادامه خواستار حمایت و توجه مسئولان استانی نسبت به تیمش شد و افزود: ما در لیگ برتر بازی می کنیم و باید از نظر پشتیبانی و ساختاری به خوبی حمایت شویم تا بتوانیم با آرامش بهتری کار را دنبال کنیم.

مربی شاهین با رضایت از عملکرد بازیکنان تیمش گفت: ما در هر بازی موقعیت های فراوانی روی دروازه حریفان خلق می کنیم که متاسفانه در زدن ضربات آخر موفق نبودیم اما امروز از فرصت هایمان نهایت استفاده را بردیم و بازیکنانم نشان دادند که به خودباوری رسیده اند.

دیدار تیم‌های اهورا بهبهان و شاهین کرمانشاه در بهبهان با برتری چهار بر ۲ شاهین به پایان رسید.

نماینده خوزستان هم اکنون با کسب ۲۰ امتیاز در مکان یازدهم رده‌بندی و تیم شاهین با ۱۴ امتیاز در مکان سیزدهم جای گرفته است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =