حفظ رکورد نفت مسجد سلیمان در گرو شکستن طلسم یادگار

تهران- ایرنا- نفت مسجد سلیمان برای حفظ رکورد بدون باخت خود در این فصل باید برای اولین بار در تبریز مقابل تراکتور شکست نخورد.

تیم‌های تراکتور تبریز و نفت مسجد سلیمان از ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه فردا (پنجشنبه) در ورزشگاه یادگار امام تبریز در چارچوب هفته شانزدهم رقابت‌های لیگ برتر به مصاف هم می‌روند.

احد شیخ لاری برای سومین بار در این فصل روی نیمکت تی‌تی‌ها خواهد نشست. او در ۲ دیدار قبلی به یک برد و یک باخت دست پیدا کرد و حالا مقابل تیمی قرار می‌گیرد که در این فصل شکست نخورده است.

شاگردان مهدی تارتار تا به اینجای کار در ۱۵ بازی لیگ و ۲ دیدار جام حذفی شکست نخورده‌اند و در لیگ قبل نیز بازی آخر را بدون شکست پشت سر گذاشتند تا حالا با رکورد ۱۸ بازی بدون باخت به مصاف تراکتور بروند.

تراکتور در مصاف با تیم‌های خوزستانی در این فصل یک برد، یک باخت و یک تساوی داشته اما نفت در ۲ جدال خود در این فصل مقابل ماشین و تراکتور، ۲ تساوی بدون گل را به ثبت رسانده است.

نفت تا به حال در تاریخ لیگ برتر نتوانسته تراکتور را شکست دهد و سه باخت و ۲ تساوی برایش به دست آمده است. بازی رفت نیز با تساوی بدون گل تمام شد. جالب است که هر ۲ تقابل این ۲ تیم در تبریز با نتیجه مشابه سه بر صفر به سود تراکتور تمام شده و تیم مهدی تارتار با یک تساوی نیز می‌تواند طلسم‌شکنی کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =