میرشفیعی؛تیراندازی که سرپرست انجمن پاراوزنه‌برداری شد

تهران- ایرنا- سرپرست فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین در حکمی یکی از ملی‌پوشان پاراتیراندازی را به عنوان سرپرست انجمن پاراوزنه‌برداری منصوب کرد.

«حمید صمیمی» در حکمی «سیدمحمدرضا میرشفیعی» را به عنوان سرپرست انجمن پاراوزنه‌برداری فدراسیون جانبازان و معلولین انتخاب کرد. این انتخاب در حالی است که میرشفیعی عضو تیم ملی پاراتیراندازی به شمار می‌رود. پیش از این «بابک محمدی» رییس این انجمن بود که به دلیل اختلاف در انتخاب اعضای کادر فنی از سمت خود کناره گیری کرد.

«سیدمحمدرضا میرشفیعی» جانباز ۷۰ درصدی است که سال ۱۳۹۷ مدال نقره از مسابقات جام جهانی این رشته را در کشور امارات متحده عربی کسب کرد. او با کسب این مدال سهمیه پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو را نیز به دست آورد. این مسابقات از تاریخ بیست و چهارم بهمن لغایت پنجم اسفندماه سال  ۹۷ در شهر العین کشور امارات با حضور ۴۷ کشور از جمله ایران برگزار شد.

حمید صمیمی چندی پیش به بهانه بازگشت به بنیاد شهید و امور ایثارگران از ریاست فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین استعفا داد اما «مسعود سلطانی‌فر» در حکمی تا زمان انتخابات وی را به عنوان سرپرست فدراسیون منصوب کرد.

ثبت نام انتخابات فدراسیون هم اکنون در جریان است و تاکنون محمدرضا موچانی، نقی مهدوی، جعفر عسگری و محمد حسن قادری برای پست ریاست ثبت نام کرده‌اند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha