پروازهای فرودگاه مشهد برقرار شد

مشهد- ایرنا- پروازهای فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد که پیش از ظهر امروز ۲۷ آذر ماه بخاطر شرایط نامناسب جوی و کاهش عمق دید متوقف شده بود، در پی وضعیت مساعد جوی دوباره از سر گرفته شده‌اند.

مدیر روابط عمومی فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد عصر چهارشنبه در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: پروازهای ورودی این فرودگاه که از حدود ساعت ۱۲ و ۲۰ دقیقه امروز به دلیل کاهش دیدی افقی متوقف شده‌ بود دقایقی پیش با بهبود شرایط جوی دوباره برقرار شده است.
حسن جعفری افزود: طی مدتی که باند فرود فرودگاه مشهد بسته شده بود شش پرواز ورودی به این فرودگاه، به مبدا پرواز بازگشته و یا تغییر مسیر داده بودند.
وی همچنین توصیه کرد: با توجه به امکان تغییر ساعات پروازها به دلیل شرایط جوی، مسافران پیش از عزیمت به فرودگاه مشهد حتما از طریق تماس با شماره تلفن ۱۹۹ از وضعیت پرواز خود کسب اطلاع کنند.
فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد روزانه محل رفت و آمد ۴۰ هزار مسافر است. این فرودگاه ۵۴۰ هکتاری پس از فرودگاه مهرآباد تهران دومین فرودگاه پرترافیک کشور است که به طور میانگین روزانه ۱۸۰ پرواز و در زمان اوج مسافرتها تا ۲۵۰ پرواز ورودی و خروجی در آن انجام می‌شود. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =