فراخوان ملی طراحی تندیس "نشان مشهد" منتشر شد

مشهد- ایرنا- فراخوان ملی طراحی تندیس "نشان مشهد" توسط سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد با همکاری خانه هنرمندان امروز ۲۷ آذر ماه منتشر شد.

رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد روز چهارشنبه در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: "نشان مشهد" مدال - تندیس فاخری است که بطور سالانه به اشخاص حقیقی یا حقوقی برجسته در عرصه‌های مختلف علمی، فرهنگی، هنری، اجتماعی، اقتصادی و یا هر شخصی که خدمتی ارزنده برای مشهد انجام داده و باعث اعتلای نام این شده‌، اعطا می‌شود. 
محمد مصحفی افزود: علاقه‌مندان به طراحی این تندیس می‌توانند تا روز ۲۰ دی‌ ماه امسال طرح خود را با مراجعه به آدرس اینترنتی  art.mashhad.ir  ارائه، بارگذاری و ثبت کنند. 
وی ادامه داد: هیات داوران از میان آثار دریافت شده ۲۰ اثر را برای ارائه در نمایشگاهی که به همین منظور برپا می‌شود انتخاب خواهد کرد.

رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد گفت: همچنین پس از داوری نهایی، روز ۱۷ بهمن‌ ماه آتی به نفرات برگزیده طراحی "تندیس نشان مشهد" جوایزی اهدا می‌شود.
وی افزود: "دبیرخانه نشان مشهد" از هفته پیش فعالیت رسمی خود را آغاز کرده‌ است. این دبیرخانه برای شناخت نامزدهای اعطای نشان مشهد علاوه بر کارگروههای شناسایی، از شوراهای اجتماعی محلات نیز درخواست کرده در معرفی افراد واجد شرایط، دبیرخانه نشان مشهد را یاری دهند.
مراسم اهدای نشان مشهد اسفند ماه آتی برگزار خواهدشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =