مدیربرنامه «ایکاردی»: مائورو برای خیانت نکردن به اینتر، به یووه «نه» گفت

تهران- ایرنا- «مائورو ایکاردی» ۶ فصل ستاره اینترمیلان بود و حالا همسر و مدیر برنامه وی با ادای احترام به غول‌های ایتالیا، مدعی است که ایکاردی برای آنکه به اینتر خیانت نکند به یوونتوس نرفت و پی‌اس‌جی را انتخاب کرد.

ایکاردی ۲۶ ساله دوران خوشی را در پاریس پشت سر می‌گذارد؛ جایی که به طور قرضی در پاری‌سن‌ژرمن بازی می‌کند و در جریان ۱۶ دیدار در تمام رقابت‌ها، ۱۳ گل به ثمر رسانده است.

اما در بحبوحه گمانه‌زنی ها در خصوص پیوستن وی به یوونتوس در سال آینده، نارا این موضوع را تکذیب کرد.

واندا نارا در مصاحبه با تلویزیونی «رته ۴» اظهار داشت: نه، نه. مائورو هم‌اکنون در پاریس است و کارش را هم خوب خیلی خوب انجام داده و مثل همیشه گل‌های دیوانه کننده‌ می‌زند. مهم‌ترین موضوع برای من خوشحالی او است؛ اتفاقی که در پی‌اس‌جی برای وی رخ داده است.

مدیر برنامه ایکاردی در ادامه با ادای احترام به اینتر میلان به عنوان باشگاه ایکاردی و جایی که وی تا سال ۲۰۲۲ با آن، تحت قرارداد است، تاکید کرد: خاطرات فوق العاده‌ای از سن سیرو و اینتر دارم. و همانطور که همیشه گفته‌ام، هواداران ناب اینتر می‌دانند که ما همواره حامی تیم هستیم.

وی افزود: و ایکاردی به این دلیل پاریس را انتخاب کرد که به نراتزوری خیانت نکند. ما بدون اینکه به یکدیگر خیانت کنیم از هم جدا شدیم. مائورو به باشگاهی رفت که نمی‌توانست به آن جواب منفی بدهد و در ضمن این موضوع برای اینتر هم خوب پیش رفت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =

سرخط اخبار ورزش