آغاز مرحله دوم ثبت‌نام مسکن ملی در ۵ استان تا سه روز آینده

تهران - ایرنا - معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی از آغاز مرحله دوم ثبت‌نام مسکن ملی در پنج استان کرمان، زنجان، خراسان جنوبی، اصفهان و هرمزگان، همزمان با آغاز فاز هفتم ثبت‌نام‌ مسکن ملی در استان‌های تهران، قزوین و البرز خبر داد.

از ابتدای ثبت نام مسکن ملی قرار بر این بود که با آماده سازی زمین‌های جدید، فرصت دوباره‌ای به استانهایی داده شود که تعداد متقاضیان در آنها رو به افزایش است.

همزمان ثبت نام بسیاری از افرادی که فرم «ج» آنها قرمز است و قبلا از تسهیلات دولتی برای خانه دار شدن استفاه کردند باعث شد تا بسیاری از افرادی که در سایت مسکن ملی ثبت نام کردند از گردونه حذف شوند و فرصت دوباره‌ای برای از سرگیری ثبت نام‌ها در برخی شهرها به وجود بیاید.

«محمود محمودزاده» امروز از آغاز ثبت نام مرحله دوم طرح اقدام ملی در پنج استان زنجان، اصفهان، خراسان جنوبی، کرمان و هرمزگان از روز شنبه ۳۰ آذر خبر داده است.

وی خبر داده است که مرحله دوم ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن به دلیل افزایش تقاضا و تامین زمین در استان‌هایی که در مرحله اول ثبت نام کرده‌اند بار دیگر آغاز می‌شود

محمودزاده به پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی گفته است: برنامه‌ریزی برای ثبت نام مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن در ۴۱ شهر پنج استان هرمزگان، زنجان، کرمان، خراسان جنوبی و اصفهان آغاز شده است.

معاون مسکن وزیر راه گفته است: ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن در استان کرمان برای شهرهای کرمان، سیرجان، بم، بزنجان، ریحان، هماشهر، جوزم، دهج، شهداد، اندوهجرد، گلباف، جوپار، ماهان، خاتون آباد، ارزوئیه، محی آباد، باغین، چترود، هجدک، رابر، فهرج، نرماشیر، نظام‌شهر، جیرفت، کهنوج، عنبرآباد، منوجان، رودبار، قلعه‌گنج و فاریاب، در استان اصفهان برای شهرهای کاشان، قمصر، جوشقان قالی، نایین و انارک، در استان خراسان جنوبی در شهرهای بیرجند، طبس و نهبندان و در استان زنجان در شهرهای زنجان و آب بر و در استان هرمزگان برای شهر جاسک انجام خواهد شد.

به گفته محمودزاده روز ۳۰ آذر و با آغاز ثبت نام فاز هفتم مسکن ملی در استان‌های تهران، البرز و قزوین، ثبت نام مرحله دوم  ۵ استان نیز انجام می‌شود.

قرار است مسکن ملی برای تهرانی‌ها، در شهرهای پرند پردیس و اندیشه ساخته شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =