اظهارات منتشر شده از رحمانی فضلی در کمیسیون شوراها تقطیع شده است

تهران- ایرنا- رییس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس اظهارات وزیر کشور در این کمیسیون به صورت تقطیع شده انتشار یافته و عدم انعکاس کامل اظهارات رحمانی‌فضلی نوعی اطلاع‌رسانی گزینشی است.

به گزارش خانه ملت، محمدجواد کولیوند روز چهارشنبه با اشاره به نقل قول‌هایی که از جلسه وزیر کشور در کمیسیون امور داخلی کشور پیرامون اغتشاشات اخیر مطرح شده، اظهارداشت: اظهارات وزیر کشور در این کمیسیون به صورت تقطیع شده انتشار یافته و عدم انعکاس کامل اظهارات رحمانی‌فضلی نوعی اطلاع‌رسانی گزینشی است و با اینگونه صحبت‌ها، مفهوم صحیحی به افکار عمومی منتقل نمی‌شود.

رییس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس افزود: مسوولیت وزیر کشور به عنوان رییس شورای امنیت کشور مدیریت کلان تامین امنیت داخلی است و اساساً جزییات عملیاتی و میدانی از قبیل آنچه ادعا شده، می‌بایست توسط دستگاه‌های ذیربط و با بررسی دقیق قانونی مشخص و اعلام شود.

کولیوند با اشاره به تلاش بدخواهان و سرویس‌های معاند که به تمامیت ارضی ایران چشم دوخته‌اند به قربانی کردن هموطنان بی‌گناه اشاره کرد و تصریح کرد: صاحبان تریبون‌ها و رسانه‌ها نباید ناخواسته وارد میدانی شوند که توسط بدخواهان ملت گسترانیده شده زیرا آن‌ها محتاج اینگونه اخبار خلاف واقع هستند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =