کشف بیش از ۲۳ میلیارد ریال طلای قاچاق در ارومیه

ارومیه- ایرنا- فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی گفت: ۲۳ میلیارد و ۶۸۰ میلیون ریال طلای قاچاق در ارومیه کشف و یک متهم نیز در این زمینه دستگیر شد.

سردار سرتیپ‌دوم مسعود خرم‌نیا روز چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: ماموران ایست‌وبازرسی «شهید حاتمی» حین کنترل خودروهای عبوری در محور ارومیه - سرو به یک دستگاه خودرو سواری لکسوس به ظن حمل کالای قاچاق مشکوک شدند و در بازرسی از  آن چهار کیلو و ۱۵۰ گرم طلای ورقی قاچاق که در داخل کت راننده جاساز شده بود را کشف کردند.

وی اضافه کرد: در این رابطه یک دستگاه خودرو که در امر کالای قاچاق مورد استفاده قرار می‌گرفت، توقیف و متهم نیز پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل داده‌شد.

کشف ۱.۳ میلیارد ریال لاستیک قاچاق در سردشت 

فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی گفت: ماموران انتظامی سردشت نیز حین کنترل خودروهای عبوری در محور سردشت – بانه از یک دستگاه خودرو وانت سایپا ۴۳ حلقه لاستیک به ارزش ۱.۳ میلیارد ریال لاستیک قاچاق کشف و ضبط کردند. 

سردار خرم‌نیا بیان کرد: این خودرو که در امر کالای قاچاق مورد استفاده قرار می‌گرفت، توقیف و متهم نیز پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل داده‌شد.

مقابله با سرقت، مقابله با کالای قاچاق، مبارزه با مواد مخدر، مبارزه با ناهنجاری‌ها و بداخلاقی‌های اجتماعی و کاهش سوانح از اولویت‌های پنج‌گانه انتظامی این استان در سال جاری است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =