رسول‌پناه: امیدوارم انتظارات هواداران و خانواده بزرگ پرسپولیس را برآورده کنم

تهران- ایرنا- مهدی رسول پناه که سه‌شنبه شب با آرای اعضای هیأت مدیره به عنوان رییس هیأت مدیره باشگاه برگزیده شد، گفت: «عضویت در هیأت مدیره باشگاه محبوبم پرسپولیس را افتخار بزرگی می‌دانم و امیدوارم در مسؤولیتی که با نظر هیأت مدیره به من واگذار شده است، بتوانم انتظارات هواداران و خانواده بزرگ پرسپولیس را برآورده کنم.

رسول‌پناه در همین پیوند در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، ‌تصریح کرد: از اعضای هیأت مدیره ممنونم و بویژه از تلاش‌های وافر آقای انصاری‌فرد تشکر ویژه دارم. این مسؤولیتی خطیر است و امیدوارم انتظارات هواداران و همه پرسپولیسی‌ها برآورده شود.

رئیس هیأت مدیره جدید باشگاه پرسپولیس ادامه داد: بنده بر این باورم که با حمایت، اتحاد و همدلی می‌توان  چالش‌ها را پشت سر گذاشته و سربلندی پرسپولیس را شاهد باشیم.

وی اضافه کرد: «می‌دانم که وحدت و همدلی چه تأثیرات بزرگی در موفقیت تیمی پرطرفدار دارد و از حمایت‌های خالصانه هواداران نهایت تشکر را داریم و خوشبین هستیم روزهای خوب پرسپولیس با اتحاد و سختکوشی تکرار شود. ما بخوبی می‌دانیم که باشگاه در این فصل، چالش‌های مالی سنگینی را پیش رو دارد و چه کارشکنی‌هایی نیز در مسیر تکرار موفقیت‌های این تیم بزرگ و محبوب صورت می‌گیرد و در چنین شرایطی باید همه دست به دست هم دهیم تا بتوانیم انتظارات هواداران عزیز را برآورده سازیم».

رسول‌پناه تأکید کرد: آقای انصاری‌فرد، سخت در تلاش هستند و ما هم می‌کوشیم که به عنوان یک هوادار و همچنین مسؤولیت خطیری که برعهده داریم بتوانیم در این مسیر به ایشان کمک کرده و گام‌هایی را برای رفع چالش‌ها برداریم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =